Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más fiú is kezd beleőrülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiú is kezd beleőrülni abba, hogy folyton próbál megfelelni a lányok magas igényeinek mégsem tud?

Figyelt kérdés
Például én alacsony vagyok így gondoltam elkezdek kondizni, el is kezdtem és szépne jöttek fel a súlyok, de aztán az volt a bajuk, hogy kigyúrt törpe lettem, közben vásároltam pár menő páwa göncöt is, hát valóban jobban megnéztek az igaz, de valahogy még mindig volt valami bajuk velem, aztán görbe a testtartásom is sajnos, ezen is próbálok változtatni, de ez az, ami nem igazán sikerül, emiatt sem vagyok jó nekik, közben elkezdtem kopaszodni is, nos valakinek az volt a baja, hogy kopasz vagyok és ez zavarta, na meg nagy az orrom is, ez is problémás volt, mivel egy ideje kopaszra kezdtem nyírni a fejemet, de ugye akkor meg a nagy orrom még inkább elcsúfít és akkor megint bajuk van a lányoknak. Nem jó nekik semmi, én meg voltam olyan hülye hogy rengeteg pénzt és időt áldoztam arra, hogy jobban nézzek ki, de már látom, hogy ennyi pénzből jobban jártam volna, ha elmentem volna prostizni. Teljesen kiábrándultam az egész életből és kezdek nőgyűlölővé válni, nem jó ezeknek a mai csitriknek semmi sem! Csak a születettt jóképű, magas srácok a kelendőek.
2012. nov. 29. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

van egy haverom, a bal lába béna, sánta, kopasz, 40 kiló vaságyastól nincs állása, nincs pénze, mégis volt már barátnője. de ilyen hozzáállással bizony nem is lesz.

nem csak az árjáké a világ...

2012. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
próbál a f*szom megfelelni....
2012. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbántani akarlak, de ritka ostoba vagy. Nem fogsz tudni minden lánynak megfelelni, akkor meg miért akarsz? Olyan ruhákat akarsz hordani, ami a lányoknak tetszik? Ez a hihetetlen rossz hozzáállás, amit rengeteg emberen érzek. Olyan ruhákat kell hordani, amik neked tetszenek. Most ha lenne egy lány, akinek az egy fülű fiúk tetszenek, levágnád a füled? Magadnak kell, hogy tetsszél.
2012. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány azt szeresse, aki valójában vagyok és ne azt akivé miatta váltam. Szaard le a megfelelést.
2012. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

En tudom ki vagy mar kepet is kuldtel...egy edzoteremben feszitesz.

Szerintem hagyd abba,ezt a nyafogast mert inkabb ez a visszataszítò....

18/l

2012. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Igen én lassan-lassan beleőrülök ebbe. Heee.hee. Nyeheehee.


Kár hogy ennek így kell lennie. F*s egy világ ez!

2012. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
az van, hogy te egy született lúzer vagy
2012. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én már 1. éve leszarom h megfeleljek a lányoknak

FOREVER ALONE

2012. nov. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A konditerem az csak azoknak jó, akik alapból magasak, és az arcuk arányos. Attól hogy kicsi vagy, a kondi nem fog sokat dobni rajtad. Persze izmosabb, fejlettebb, egészségesebb leszel, talán a férfiak közt egy kis tekintélyt is összekaparsz, de a nők körében a magasságod miatt a "nízd má a kis vasgyúró" kategoria besorolás marad.

Pénzből meg tudsz változni. Menj el plasztikai sebészhez, vágja le az orrod, meg fúrasd át a sípcsontjaidat félévre vasszegecsekkel ,attól 5 -10 centit fogsz nőni. Lehet így is változni. De ez nem kevés pénz, meg bele fogsz őszülni a fájdalomba! Ha neked megér ennyit egy párkapcsolat,ami 90% hogy úgyis unalomba, megcsalásba fullad, mert ugye garancia nincs rá,hogy akit egyszer összeszedsz az örökre veled marad, még a legjobb fickókat is szokták lepattintani egy még jobb miatt. Ezeket azért jó ha szem előtt tartod.

2012. nov. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Olvasol Machiavelli-t?

Ha nem, akkor egy tanács: A világ képmutatás. Azt látják, amit mutatsz, nem azt aki vagy. Játsszd meg, hogy nem akarsz megfelelni a lányoknak, akkor látni fogják a nagy individualistát, és tetszeni fogsz nekik.


Az másik dolgo, hogy nem fogsz tudni tükörbe nézni, vagy nem fogod szeretni, de hát mindennek meg van az ára.



21F

2012. nov. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!