Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magyar lányok a legszebbek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=w_oHwzYheYM

Manapság ilyet is csak ők tudnak hát erről ennyit.. Kétségtelen hogy a magyar lányok a leghűtlenebbek és ezt még szépen fogalmazva írtam!



2012. nov. 28. 20:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
24%

közel sem! a cseh, lengyel csajok pont annyira szépek. ez egy marketing duma, ha jön ide valami külföldi egyből azzal kezd, hogy milyen szép bp meg a magyar nők gyönyörűek. tény, hoyg sok szép csaj van, de máshol is ennyi van.

ennyi erővel a húsvéti nyúl is létezik

2012. nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
18%
én lányként azt mondom, hogy közel sem a legszebbek. még szerencse hogy én csak félig vagyok magyar és nem a magyar szülőmre hasonlítok =D
2012. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
5%
Cseppet sem! Japán csajok powaaa! :) Magyar csajok hűtlenek és nem érdemlik meg a rendes pasikat!!!!!
2012. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
29%

"Megint megy az általánosítás...szánalmas hogy a sok lúzer itt hordja le a magyar lányokat csak mert nekik nincs barátnőjük, higgyétek el a többi országban sem lennétek sikeresebbek a csajozásban"

Életemben egyetlen normális lánnyal és egyetlen külföldi lánnyal volt dolgom. Ez a 2 ugyanaz a személy volt. Véletlen egybeesés lenne? Nem hiszem.

2012. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
53%

Szóval szerinted:

VV Zsófi = az összes magyar lány ?

GRATULÁLOK :DD

2012. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!