Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magyar lányok a legszebbek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=w_oHwzYheYM

Manapság ilyet is csak ők tudnak hát erről ennyit.. Kétségtelen hogy a magyar lányok a leghűtlenebbek és ezt még szépen fogalmazva írtam!



2012. nov. 28. 20:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Hagydmá, foglalt ott mind! Amelyik néz ki valahogy, az rittig foglalt, valami mázlista gané már lecsapott rá. Mindig ez szokott lenni.

A fentebbi lánynak meg igaza van, tudjuk, hogy vannak ilyenek, és szívből sajnáljuk,hogy elvesznek a férgesében, a többségben. Ők amolyan "kallódó tehetségek" sajnos kívülről nem lehet tudni,hogy ki a nem rohadt alma a kosárban, és egy kalap alá kerülés veszélye komolyan fenyegeti az aranyos lányokat. Az élet kegyetlen, tudd elviselni!

2012. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
56%
Megint megy az általánosítás...szánalmas hogy a sok lúzer itt hordja le a magyar lányokat csak mert nekik nincs barátnőjük, higgyétek el a többi országban sem lennétek sikeresebbek a csajozásban..23/F
2012. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Én nem rég szakítottam eggyel és rosszak a sejtéseid mert egyáltalán nem vagyok lúzer öcsi, fáj az igazság?!
2012. nov. 28. 21:49
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
12es-nekem vannak sikereim a csajozásban,és mégis azt mondom arányaiban sokkal kedvesebbek,és kevésbé nagyképűek ,sőt egy kevésbé jó kinézetű sráccal is elmennek egy randira,hátha az jól fog bánni velük.Nem azt mondom,hogy mindenki így mükszik,mert hiába mennék oda Megan Foxhoz,hogy gyere csajszi,igyunk meg egy kávét,vagy akármi,tuti elküldene a fenébe,de arányaiban külföldön néhány országban több a szép nő,és kevesebb a nagyképű,főleg azok közt,aki az adott környezeten belül átlagosnak számítanak.
2012. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"szánalmas hogy a sok lúzer itt hordja le a magyar lányokat csak mert nekik nincs barátnőjük, higgyétek el a többi országban sem lennétek sikeresebbek a csajozásban."


Mire alapozod?

2012. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
2012. nov. 28. 21:56
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
Volt szerencsém német lányokhoz, ezerszer kedvesebbek és aranyosabbak, mint a magyar lányok. Ráadásul az is hülyeség, hogy a német lányok rondák, mert nagyon is szép lányok a német lányok.
2012. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Dehogy... Látnál engem, hogy nézek ki :((((
2012. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%

Europidok közül szerintem a legszebbek között vannak, ennek biológiai okai is vannak, mivel egy nagyon kevert nép vagyunk, és mint tudjuk, a vérfrissítés mindig fontos. Más rasszokról annyira nem szeretnék nyilatkozni, nincsenek előítéleteim egyáltalán, csak az én szemem az europid arcokhoz szokott, azt látja a legszebbnek. És itt már eleve hülyeség a kérdés, mivel a szépség relatív, pláne ha a világ összes rasszát akarjuk összevetni. Mauritániában pl. 100kg alatt nem is számít a nő nőnek.

Egyébként a a japánok nekem kifejezetten nem jönnek be, általában kerek fejük, lapos orruk, kicsi, mélyen ülő szemeik vannak. Smink nélkül a legtöbb nem néz ki jól. A sulinkba egy csomó jár, nem mondhatnám, hogy versengenek értük a pasik. [link]

[link]

Plusz azért nem csak a magyar lányok között vannak oltári nagy hülyék: [link]

[link] De most komolyan, ezek sem normálisak. Ribancok pedig mindenhol vannak. Tény, nálunk sokan. De sokan normális is van. Ha valaki csak ribikbe botlik, az azért róla is elárul valamennyit..

2012. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Bocsi, most néztem, hogy az egyik akit linkeltem, kínai. Mindegy, a lényegen nem változtat.
2012. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!