Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet jól szituált pasikka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet jól szituált pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Jól szituált alatt azt értem, hogy van viszonylag biztos munkája, életcélja, rendelkezik elfogadható mértékű műveltséggel és intelligenciával, nem szenvedélybeteg stb. Eddig mindig sikerült épp ezeknek az ellentétét kifognom. A fővárossal és vidékkel kapcsolatban is írhattok.


23 L



2012. nov. 28. 00:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Itt vagyok :) Már ha nem te is olyan lány vagy, aki csak a pénzre megy, mert eddig volt már dolgom párral sajnos.
2012. nov. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
29%

Na, lefordítom:

"biztos munka"=pénz

"életcél"=még több pénz a jövőben

"rendelkezik elfogadható mértékű műveltséggel és intelligenciával"=garancia, hogy a még több pénz meglesz

" nem szenvedélybeteg"= nem költi el a pénzt, amit megkeresett.

Vagyis mi kell neked? Mondjuk ki együtt hangosan: PÉNZ!

Nos ezzel egyébként semmi baj, de kérdés, hogy te milyen ellenszolgáltatást tudsz nyújtani, merthogy bizony ez is egy piac, ahol a kereslet-kínálat törvényei uralkodnak. Aki többet tud kínálni, az többet is keres. Egyébként, hogy azért valami használhatót is írjak, nyilván olyan helyekre kell járni, ahol ilyen emberek fordulnak elő, drágább szórakozó helyek, nem a sarki kiskocsma, elegáns éttermek fogadások, kulturális rendezvények stb.

2012. nov. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval - simán találni ilyen pasit, csak


1.) ne a gizda pólós köcsögökre menj rá, hanem legyenek jók az inges, kevésbé kigyúrt és kevésbé menő arcok is, mert jellemzően ezek az értelmesebb, jól szituált férfiak,

2.) ha valakinek életcélja és munkája van, akkor megeshet, hogy ritkán néz le a Hajógyári-szigeti rajos partikba, nyugodtan próbálj ki társkeresőket, más ismerkedési formákat is,

3.) Te is nyújts valamit; az, hogy nő vagy, önmagában még kevés, emellett legyél ápolt, lehetőleg ne húsz kiló súlyfelesleggel, légy Te magad is intelligens, művelt, és rendelkezz szintén életcéllal. Egy ilyen pasi nem fog hosszútávon elviselni egy lelkileg rokkant ingyenélő piócát, ugyanolyan értékes társat akar maga mellé, mint amilyen ő. (Természetesen nem tudom, hogy Te milyen vagy, az erős szavakat csak a tragikomikus tapasztalatok mondatják velem.)


Sok sikert!

2012. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ne is álmodozz, manapság a férfiak, mind bunkók, mert a nőknek az kell elvileg, szóval már ilyen férfi nem létezik.
2012. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Monaco-Montecarlo kaszinó, illetve jachtok fedélzetén.
2012. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Elnézést.

Férfi vagyok. Biztos, jól kereső munkahelyem van.

Életcélom megvan, Szenvedélybetegségem nincs.

Műveltségem meg folyamatosan fejlesztem. Kíváncsi típus vagyok,ezért is szeretek olvasni Jogi tételeket, vagy épp anatómiai könyveket.


Igazából én a nőkkel vagyok így. Mindig kifogom azt aki a pénzre hajt.

Szeretem a divatot, szeretek jól öltözni, s nem sajnálok pl. 30ezret egy pólóért.

A nőknek viszont van egy érzékük, hogy a pénzes fiúkra ráakaszkodjanak.

A megjelenésemmel tudom, nem a fent említett jelzőket képviselem, viszont az a te fajta nőket nagyon nehéz megtalálni.

20/F

2012. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Közben vissza olvastam a hozzászólásokat , és azokra szeretnék reagálni.


Attól, hogy egy férfi pl. foglalkozik a testével, fut,konditerembe jár, otthon súlyzózik. Nem éppen azért teszi mert bunkó, vagy minden nőt megakar kapni.

Khmm... Vannak férfiak akik csak azért teszik, mert szeretnék ha egy nő mindenből a legjobbat kapja. Csak 1, és nem a fél szórakozó hely...


Utolsó hozzászóló: 20/F

2012. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Hűű, köszi a válaszokat. :) Meg a privátokat is, fogok válaszolni, csak kicsit lassú a reakcióidőm.

Azért a magyar mentalitás meglátszik. :D Ha szeretném, hogy egy férfinak legyenek céljai, és mondjuk 25 év fölött ne egész nap a konzollal játsszon és az anyja tartsa el, akkor pénzéhes r.banc vagyok. Jó tudni. :)

Hogy mit tudok nyújtani cserébe? Amit én is elvárok. Még nem "estem ki az egyetemről", ahogy valaki fogalmazott, de van munkahelyem. Persze soha semmi nem biztos és örök érvényű, de nekem már az is biztonságot jelent, ha a páromban megvan a munkára való szándék, és nem azt várja, hogy majd én tartsam el.

De arra még mindig nem kaptam választ, hogy hová menjek. :) Az egyetem nem jó, mert nálunk viszonylag kevés a fiú, és a jók már vagy foglaltak, vagy melegek. :P Ebből azt hiszem, már ki is találhattátok a kart. :D

2012. nov. 29. 16:09
 19/25 anonim ***** válasza:
óvónéni szak? :D
2012. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Kar: talán csak nem balettművésznek tanulsz?

Egyébként nem attól leszel pénzéhes ribbanc, hogy elvárod a férfitól, hogy letegyen valamit az asztalra, hanem attól, hogy te erre nem lennel kepés, csak eltartatnád magad.

Az teljesen rendben van, hogy olyan part szeretnél, aki hozzad hasonló értékrendű.

A hol akarsz velük találkozni pedig nagyban függ attól, h egyébként milyen típust szeretnél.

2012. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!