Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miröl beszéljek vele, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miröl beszéljek vele, ha nem is ismerem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, és talán szimpatikus vagyok neki. Suliban gyakran látom, és szeretnék odamenni hozzá, de nem tudom hogy miröl tudnánk beszélni. Csak annyit tudok, hogy okos, kedves és bulizós csaj. Jó volna elbeszélgetni vele 5-6percet. Igazábol valami ürügy kell, hogy beszélhessek vele, aztán ráfordítanám a szót, hogy mennyire tetszik.

2012. nov. 26. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Csapj a közepébe, ne szarozz, kérdezd meg, hogy lenyeli-e.
2012. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát figyu az egyik barátnőmet úgy szólította le az egyik srác,hogy mi a véleménye arról, ami ma volt a sulis megbeszélésen. Ha meglátod,hogy egyedül van ne habozz menj oda hozzá. :) Nem hiszem,hogy le fogja harapni a fejed. :)
2012. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ktk312 ***** válasza:

Minden szarság nélkül hívd el, mondjuk hétvégére, beszéljetek meg egy találkozót. Köszönés után azért mondd meg a nevedet :D Amikor találkoztok akkor meg kezd mondjuk a nevével... :)


Aztán esetleg mit szeret csinálni, ami eszedbe jut :) Ha érdeklődik beszáll a beszélgetésbe, könnyebb lesz mint hinnéd...

2012. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sulis dolgok már mindenkinek az agyára mennek, és nem akarok olyannak tünjek, hogy csak a suli, hanem hogy ő érdekel. A közepébe nem tudok csapni, anyira sosem voltam bátor. Csak annyit akarok, hogy vegye a lapot. Egy jó benyomás kell csak, hogy másnap lehessen folytatni.
2012. nov. 26. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudsz róla valamit?
2012. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi lényegeset, csak hogy a város melyik részén lakik, meg hogy gyalog jár suliba, szóval amit lát az ember. Persze láttam a facebook oldalát, de abbol tipikusan semmi sem derült ki.
2012. nov. 26. 23:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor keress valami rendezvényt a lakóhelye közelében, ahová elhívhatod. Vagy csak megkérdezheted, hogy merre is van az... és akár el is mehetne veled.
2012. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy hazakísérheted-e suli után..:D
2012. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!