Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljek azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek azzal a lánnyal aki tetszik nekem ha fullra ismerem? ( szóval storyzás kizárva)

Figyelt kérdés
17/F
2009. dec. 31. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasgass valami olyanról ami esetleg őt is érdekli.Én még a (sokat szidott) wikipedia-t is javaslom.A témát meg találd meg magad.
2009. dec. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja,ez valami újság jelmondata volt:"A tájékozottság magabiztossá tesz" - de azóta is tetszik,mert 100 % igaz...
2009. dec. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
komám nevettesd ezerrel hülyísd húzd az agyát.. még akkor is mond neki azt h megba.... ha ismered csak ugy hülyeségből jól esik neki.. :P
2009. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki! Ő is ennek fog örülni a legjobban. Nem kell mindenféle hülyeségről beszélni előtte. Fölösleges.
2009. dec. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!