Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám újra látni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám újra látni?

Figyelt kérdés
van egy kis problémám. elég vicces az egész mivel még sosem voltam ilyen helyzetben. bejön egy srác.. akivel egy társaságba járunk. de egy ideje nem megy sehova a társaság és így soha nem látom. ráírni nem merek mert nem tudom hogy reagálna. azt sem tudom hogy érez e valami vagy tetszem e neki. egyszer kb fél éve mikor kiültünk sörözni elkezdett ölelgetni meg ilyenek - de én elutasító voltam mert volt barátom. előtte meg valamikor ő hívott iszogatni a többiekkel amikor lementem de nem tudtam sokat maradni. és amióta úgy mond visszautasítottam tök fura. írtam neki levelet de tök fura volt meg ilyenek.. flegma meg kb. tök bunko. de ő az a srác konkrétan aki bárkit megkaphat. nem tudom mit léphetnék.

2012. nov. 25. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond meg neki szeretlek!
2012. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen nyilván :D

elég ciki lenne és hátast dobna

és ami még rossz lenne vszeg. hogy soha többet nem mernék rá nézni :'D

2012. nov. 27. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!