Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasinak minden egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak minden egyes lány azt írja, hogy nincs baj a külsejével és más lányoknál lehet esélye, de neki nem az esete, akkor mire kell gondolni első sorban? Ennyire megtévesztőművész a legtöbb lány?

Figyelt kérdés
Közel 300 csajnak küldött el képet magáról a pasi (nem a legszebb lányoknak) és szinte mind azt mondta, hogy nincs baj a külsejével, majd csak lesz akinek bejön, de neki nem az esete. Ha mind ezt mondja, mint a papagáj, akkor mire kell gondolni főként? Ha meg próbálkozik, akkor a nem esete szindróma kicsúcsosodik és durván lekoptatják. Az nem létezik, hogy mind a 300 nak ne jönne be igaz? Mert ilyen pasi nem létezik. Most akkor a lányok ennyire megtévesztőművészek lennének és kimagyarárázzák, hogy nem jó pasi, majd csak lesz (egy utolsó csöves lány) lány, aki hátha megszánja.
2012. nov. 25. 20:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
20.16 os. Osztom a véleményedet. Csak ez a hazudás nagyon tud fájni a fiúknak. Azt hiszik a rondábbaknak, vagy fogalmazzunk úgy (hogy nekem nem vagy esetem), nincs szívük.
2012. nov. 25. 20:24
 12/18 anonim ***** válasza:

Lefordítom:

Nem vagy az esetem, nem jössz be nekem, de attól még másnak bejöhetsz, ez igaz, csak azt nem írják oda, hogy csak akkor fogsz más csajnak is bejönni ha megváltozol. :]

Igaz, ha megváltoznál akkor már neki is bejönnél... :)

üdv:tomaz

2012. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Megváltozás alatt mit ért? Ruha, haj (az nincs), parfüm, mosolygás?
2012. nov. 25. 20:28
 14/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem fogalmaztam keményen:) Ha keményen fogalmaztam volna, akkor egész mást írok. A srác meg nem arra volt kíváncsi, hogy a csajok szerint másnak bejönne-e, hanem hogy nekik bejön-e. Tehát hazudtak.
2012. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jóval bonyolultabb dolog ez ennél. Nézd, lehet hogy ronda vagy, lehet hogy nem, nem tudom. Azt nem értem, ha egy csaj leírja, hogy nem vagy az esete, minek próbálkozol tovább? És miért csodálkozol, ha bunkón lekoptattak? Ne másoknak akarj megfelelni, ez nagyon hibás hozzáállás. Levágattad a hajat, meg új ruhákat vettél, mert valaki interneten azt mondta? Ez valami vicc? Magadnak kell tetszened. És ne mondj már olyat, hogy megtévesztő művészek. Ha kicsit kitekintenél a dühös-durcából, rájönnél, hogy azért írták, mert nem akartak megbántani. Most jobb lett volna, ha azt írják, hogy "bocs, de kurv@ ronda vagy? Ugye, hogy nem. És komolyan, mi vezetett arra, hogy 300 csajnak elküldted a képed?
2012. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Megváltozás alatt azt értettem, hogy például alkatra, kinézetre, vagy stílusra, jellemre, viselkedésre talán.
2012. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha egy vadidentől kapnék egy képet és megkérne, hogy mondjam el, hogy hogy néz ki, elmondanám. Ha jól, akkor jó, miért tagadnám?!

De nem engednék a nyomulásának, mivel mégiscsak egy idegen. És nem ismerkedek ilyen formában.


30N

2012. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, csak annyi különbséggel, hogy én több mint 400 lánynak küldtem el a képem és egynek sem tetszettem... 18/F
2014. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!