Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a pasi nem normális, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi nem normális, vagy valami más baja van?!

Figyelt kérdés

Én 19 ő 24 éves. Szeretnénk találkozni, de ő azt akarja hogy én menjek hozzá a lakására.

Nem úgy szokás randizni hogy a fiú megy a lányhoz, vagy közösen megbeszélt hely, pl: park...


2012. nov. 24. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

en nem ertem mi ebben a fura, a lanyok felszoktak menni a fiukhoz es ez nem feltetlenul jelenti azt h szex lesz!

gondolom nem vagy mar kislany, tudsz felelni magadert..

L

2012. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Találkoztatok már előtte?...Amúgy fene tudja, szerintem nem feltétlenül gáz, egy tök ismeretlen csajt parkba vinnék, de sztem a lakáson való "randi" is simán jó lehet, ott otthonosan mozog, csinálhat vacsorát, nézhettek filmet satöbbi.


De mindegy úgyis minden válasz értelmetlen ami nem azt mondja amit te akarsz hallani.

2012. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ismeretlen emberhez tényleg ne menj fel. Nagyon gyanúsan hangzik ez nekem, nehogy a végén megerőszakoljon vagy valami. Amiylen világban élünk bármi meg lehet. Szerintem beszéld meg vele hogy valahol találkozzatok ha nem enged akkor hagyd a francba.


21/F

2012. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
már írtam, nem félek tőle de én ilyen hozzáállással még nem találkoztam h csak feltétlenül nála...
2012. nov. 24. 21:26
 15/15 anonim ***** válasza:

Semmilyen indoka nem lehet a pasinak, hogy én először a lakásán találkozzak vele. Lógnánk a városban, beülnénk valahova, iszogatnánk, ennénk, valami... De hogy a lakására? 100% hogy nem, és nem prűdségből meg parából, hanem mert a lakás privát zóna, és egy embernek először nem a privát zónáját (gondolkodását, viselkedését) kell megismerni, neki "biztonságos" környezetben, hanem valami köztes helyen.

Meg ugye visszaélhet is a helyzetével.

2012. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!