Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozok 1 csajal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok 1 csajal. Vigyek neki ajándékot?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 23:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne, semmiképp.

Nekem még fura is lenne, ha ilyesmit kapnék.

2012. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Isten őriz, ne vigyél neki semmilyen ékszert. Volt egy pasi, egy hónapos kapcsolatát úgy ünnepelte a csajjal, hogy arany! karláncot vett neki, meg étterembe vitte kajázni. Nem sokáig volt a csajjal, mert a csajnak nagyon mutyizós volt a figura.
2012. nov. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

ajándék nélkül odaállítani elég nagy tahóság

nem kell drága dolog, de azért érezze, hogy készültél a találkozásra

2012. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem egyáltalán nem tahóság. Nem tudom, miért van ilyen ajándékozási kényszerük a pasiknak 1-2. alkalommal. Egyáltalán nem várják ezt el a nők.


Egyik ismerős drága csokorral lepte meg a cajt 1.(!) randin és drága étterembe vitte volna. A csaj visszautasította a srácot, az meg tök kiakadt. Pedig belegondolhatott volna a lány szemszögéből: drága dolgok=meg vagy véve.


Nekem meg az a gáz az 1. randin az 1 szál rózsával, hogy ha mégsem jövünk össze, sajnálom kidobni a virágot, viszont megtartani nem akarom..

2012. nov. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell semmi. Aki csak azért találkozik, hogy kapjon valamit az mehet lapátra.
2012. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Te magad legyél neki az ajándék.
2012. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Dehogy kell ékszert vinni! Szerintem elég furán jönne ki...
2012. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én szerintem, ha nagyon az elején vagytok, nemkell, de ha gondolod...

lehet, hogy nem rossz ötlet, nemtudom, de ha akrsz egy csokor szép, illatos virágot, és ha gondolod, akkor vegyél, és adj neki figurás szilikon karkötőt, vagy adj neki egy mézeskalácsot, amin nem szerelmes szöveg áll, csak baráti

2012. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem ha bármit hozna a pasi, kényelmetlenül érezném magam.
2012. dec. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!