Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nincs társaságom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs társaságom, hogyan ismerkedhetnék lányokkal?

Figyelt kérdés

Sajnos elég kevés barátom van, és ők is nagyrészt otthonülősebb emberek. Nincs egy stabil társaság, akikkel rendszeresen eljárkálhatnék.

Én tulajdonképpen még el is lennék így, nincs akkora társaságigényem, a hobbijaim is nagyrészt "magányos" dolgok. Viszont már nagyon hiányzik egy lány az életemből, egyre üresebbnek érzem a napjaimat emiatt.

Hogyan ismerkedhetnék? Barátokon keresztül, társaságban, stb. ugye nagyjából kilőve. Egyéb ötlet?


2012. nov. 21. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha nincs más dolog, internet. Vagy az utcán, bár ha belegondolok, én eléggé furcsállnám és egy kicsit meg is ijednék ha valaki az utcán hirtelen leszólítana. Bár ez stílustól függ. Szóval ha más nincs, akkor neten próbálkozz esetleg..
2012. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem barátaim sincsenek :/

Hol laksz? Eljárkálhatnánk együtt csajozni...

2012. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elmész egyedül olyan helyekre, rendezvényekre, amelyek érdekelnek téged.

Én is ezt csináltam egy rövid ideig. Aztán elég hamar lett társaságom.

2012. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most úgy adod elő, mintha csak társasággal lehetne csajozni, holott az ún. barátok ilyenkor bizony konkurensé lépnek elő.
2012. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy együtt csajozni, hanem akinek van társasága, annak nyilván kerülnek a társaságába lányok is, és úgy némileg egyszerűbb, mint idegeneknél próbálkozni.
2012. nov. 21. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Most mit nem értesz? :D Mi leszünk a társaság, és majd kerítünk lányokat! :)
2012. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de viszonylag sokan vagyunk egy elég menő és változatos érdeklödésű társaságban. ha gondolod mi befogadunk magunkhoz ha nem vagy rendör se katona vagy tömeg gyilkos... ui: a törvény őrei azért tabu mert mi ilyen fűvesek vagyunk...
2012. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!