Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek h ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek h ismerkedhetnék ha ekkorát változtam?

Figyelt kérdés

Régen bárkivel össze tudtam ismerkedni és élveztem is h ennyi embert megismerek, ezután jött egy olyan időszak amikor úgymond nem volt időm erre. Ezidő alatt viszont annyira hozzászoktam hogy csak a már meglévő haverokkal/barátokkal vagyok, hogy nem tudom rávenni magam h csak úgy eljárjak csajozni.

Tény h nem vagyok már tizenéves.. de még 25 alatt vagyok, nem tartom magam kiöregedettnek se.

Régen ha megbeszéltük egy lánnyal h találkozzunk akkor gondolkodás nélkül elutaztam akár több 100km-t is, akár csak 1 1 napos programért is. Most is meglenne a lehetőség de nem tudom rávenni magam :S


2012. nov. 14. 19:09
 1/6 betlindis ***** válasza:

felesleges többszáz km-t utazni bárkiért

ha csak kalandot akarsz, akkor azért, mert azt akárhol találsz, ha viszont komolyat akarsz, akkor azért, mert a távkapcsolat hülyeség (akkor is ha sokan sírnak érte hogy jaj de ők a kivétel, hidd el az egy fasság ami csak átmenetileg működhet).

szóval ez teljesen normális, ne utazgass, ismerkedj a közelben.

2012. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De pont ez volt benne a jó, nem akartam fix partnert, hanem h elutazhatok máshova, szétnézünk, beszélgetünk, filmezünk, vagy bármi :)

Egy csomó barátságos emberrel ismerkedtem meg akkoriban, de most már vhogy félnék ettől, meg talán egy fix barátnő jobb lenne és inkább vele járkálni mindig vhova. Már a nyugis életet jobban szeretem.

2012. nov. 14. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak nem a minőséget helyezted a mennyiség/látszat elé? Ez szokott történni azokkal, akik már nem tizenévesek, de még nem "kiöregedettek" FÉRFI lettél, elvárásaid vannak, hogy milyen nőt akarsz, már nem elég az a tény, hogy az illetőnek puncija van... persze lehet, hogy túl sokat képzelek rólad és csak kiestél a ritmusból :)
2012. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én mindig jófej lányokkal találkozgattam és nem szexelni jártam hozzájuk! Leglábbis nem nagyon :D
2012. nov. 14. 22:50
 5/6 anonim ***** válasza:
El lustultál 24 F
2012. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy gond. Régebben én is jobban kommunikáltam nőkkel, elvotlam velük, de párkapcsolatot egyiktől sem akartam. A lényeg, telt múlt az idő, az élet úgy hozta, hogy sehol semmi társaság, egy idő után totál leszoksz az emberi kapcsolatokról, lélekben kiüresedsz. Ez egyfajta belső lelki leépülés. Ha megindulsz az efféle lejtőn, nehéz megállni. Felfele meg állati nehéz. Én sem tudom rávenni magam egyszerüen a nőzésre. Semmi motivációm nincs. Fogalmam sincs, hogyan tudnék visszaszokni a velük való társalgára. Talán érdemes prostikon szocializálódni egy darabig, aztán majd ismét felbátorodok.
2012. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!