Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúként mennyire kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúként mennyire kell küzdeni egy szép lány megszerzéséért?

Figyelt kérdés
Már unom, hogy csak számomra nem vonzó, senkinek sem kell típusú lányokkal kavargatok, szeretnék végre egy vonzó, szép lányt, akivel büszkén végig mehetek az utcán és akit valóban kívánok az ágyban is.
2012. nov. 20. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én 2 évig (!!) küzdöttem egy ilyen lányért..és végül az enyém lett mai napig:) 6 hónaposak vagyunk.

írtam neki verseket, de sose vittem túlzásba, nehogy nyomolusnak tünjek mert azokat elküldik a pic*ába, én voltam a legjobb fiú barátja majd aztán rájött hogy megkéne ezt próbálni és hát nem bánta meg :]

2012. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazán büszke lehetsz magadra,hogy számodra nem vonzó csajokkal jöttél eddig össze.Ha meg tudnák,hogy mit gondolsz róluk...Ők meg ráadásul azért nyújtottak szeretetet,szépen hálálod meg.Ettől függetlenül a szép csaj is úgy van,mint a csúnya.CSak nem egyforma az ízlés,lehet ami nekem csúnya,neked az kell.
2012. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A csajok ugyanigy unhatnak,és ök sem kívánnak igazán,ök meg egy menö srácot szeretnének,ez jusson eszedbe...
2012. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire szereted.
2012. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt kell nekik bebizonyítani, hogy miért jobb egy átlagos srác !! iistenem nem kell ahhoz menőnek lenni, hogy jó csajotok legyen..a menő fiúk magukba szerelmesek leginkább nem a lányba, és nem tesznek meg annyit egy lányért mint egy átlagos srác..


Egy nőt nem nehéz boldoggá tenni...

Csak legyél neki:

1. barát

2. társ

3. szerető

4. kisöcsi

5. bátyus

6. apa

7. tanár

8. nevelő

9. gyóntatópap

10. lelki barát

11. szakács

12. autójavító

13. szerelő

14. villanyszerelő

15. sofőr

16. hordár

17. takarító

18. lakáj

19. fafaragó

20. modell

21. lakberendezési mérnök

22. s**xológus

23. pszichiátriai szakorvos


A természeted is fontos. Legyél

1. kedves

2. sportos

3. okos

4. erős

5. jólnevelt

6. határozott

7. gyengéd

8. érzékeny

9. romantikus

10. férfias

11. Móka Miki

12. vidám

13. de mégis komolyan veendő

14. bátor

15. Micimackó

16. energikus

17. gondoskodó

18. ideákban gazdag

19. ügyes

20. szerény

21. megértő

22. elegáns

23. egyértelmű

24. szeretetteljes

25. hidegvérű

26. szenvedélyes

27. engedékeny

28. becsületes

29. adakozó

30. gyakorlati

31. igazságos

32. bármire legyél kész érte (akár bankot rabolni is)

33. reménytelen (a szerelemtől)

34. nyugodt

35. sármos

36. hűséges

37. álmodozó

38. karrierista

39. megbízható

40. mindenki felnézzen rád

41. legyél kész áldozatokra, és mindenek elött gazdag.


Ugyanakkor ne legyél:

a) féltékeny, de mégis aggódó

b) jöjjél ki a rokonaival, de ne tölts velük több időt mint a nővel

c) adj a nőnek szabadságot, de mégis mindig érdeklődj, hol és kivel

volt

d) öltözz elegánsan, de legyél kész mindig a hátadon hazacipelni a nőt

térdig sárban, majd bemászni az erkélyen ha otthon felejtette a

kulcsát. Vagy elkapni és megverni a tolvajt, aki ellopta a

ridiküljét, amiben olyan fontos dolgok voltak, mint a tükör és

ajakrúzs.

Nem szabad elfelejtened:


1. születésnapját

2. névnapját

3. házassági évfordulót

4. az első csók évfordulóját

5. menstruációját

6. a fogorvosnál foglalt idejét

7. a legjobb barátnőjének és a kedvenc nagynénijének a születésnapját.

2012. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, keményen kell dolgoznod, mire összekaparsz pár száz milliót, és akkor több szép lányt is megszerezhetsz magadnak...
2012. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, akkor semmi esélyed, főleg ahogy látom, belül is ronda vagy, szóval ha közelebbről megismernek se fog összejönni. Buktad haver, sosem lesz szép barátnőd
2012. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na kérem szépen először is had cáfoljak rá a többiekre, igenis létezik amiről te írsz, nekem is van nem egy olyan csaj ismerősöm aki olyan de olyan ronda pasival jött össze hogy én nem is éééértem hogyan. De a lényeg hogy szereti. Ilyen is van. A nagy számok törvényére érdemes alapozni, vagyis minél több ismerősöd van, annál nagyobb az esélyje hogy ez bekövetkezik. Ismerkedni kell, és ismerkedni és ismerkedni! Nem pedig nyomulni. Hidd el jön az magától! A külső szépség relatív, ami neked szép nem biztos hogy nekem is az. Tehát használd ki ezt a törvényszerűséget, és találj olyan csajokat akik neked bejönnek. Nézd meg mi tetszik nekik, milyen pasik jönnek be nekik. És legyél olyan, változz olyanná. Ez a legegyszerűbb módja, bár én se vagyok szép, bár ronda se, de a lényeg hogy amikor kerestem, és görcsöltem rajta, akkor szinte menekültek előlem, amikor meg csak lazán ismerkedtem beszélgettem, akkor egyszercsak már azon kaptam magam, hogy udvarolnak nekem!!! Így jött össze a mostani csajommal is, ő lett belém szerelmes! Fel a fejjel, és gondolkozz pozitívan! Arra gondolj amit szeretnél, és ne arra, amit nem szeretnél.

Hallottam egy érdekes történetet, talán segíthet megérteni mire akarok kilukadni. A történet

Szókratészről és egy diákjáról szól. Beszélgettek, és a diák azzal fordult mesteréhez: „Én

annyira vágyom a tudásra. Mit tehetek azért, hogy még többet tudjak?” Erre Szókratész

azt mondta: „A tudás olyan dolog, ami könnyen megszerezhető, ha az ember eléggé

akarja.” A diák erre azt válaszolta: „Biztos vagyok benne, hogy nagyon akarom.” Akkor

Szókratész karon fogta tanítványát, és azt mondta neki: „Gyere velem a tengerpartra!” És

elkezdtek úszni az Égei-tengerben. Mikor megtettek pár métert, Szókratész, aki erős

ember volt, hirtelen víz alá nyomta tanítványa fejét. A fiatalember minden erejével

küzdött. Kétségbeesetten próbált a felszínre kerülni, amikor Szókratész elengedte, és

megkérdezte: „Mit akartál lent a víz alatt?”, a diák így felelt: „Levegőt. Semmi másra nem

tudtam gondolni, csak arra.” Szókratész azt mondta: „Ha a tudást is ilyen intenzitással

akarod, ahogy most az oxigént, akkor meg is szerzed a tudást, amire vágsz.”

2012. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!