Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet, hogy ilyen félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy ilyen félénk a srác?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk, észre szoktam venni, hogy néz. Szemeztünk is már párszor, de csak "másodpercekig" - szeretem adni az elérhetetlent. Ezenkívül sok furcsa dolgot csinált már a közelemben, kerül engem, néha úgy veszem észre, hogy "fél" tőlem. Ez azért fura, mert még egyszer sem beszéltünk egymással.

Nem értem a viselkedését, mert minden csaj rá van akadva és alapjába véve egy "menő" srác, megkockáztatom, hogy a "legmenőbb" a suliban. Én pedig alig vagyok valaki, nem vagyok egy bányarém ezt tudom magamról, de azért a "menőségtől" messze állok.


2012. nov. 19. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
félelem oka lehet az, hogy van egy golyószóró a hátadon?
2012. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy ő alapjába véve egy "jó srác", mármint bulizik meg minden, de nem beképzelt és kedves mindenkivel.
2012. nov. 19. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
segíts neki picit :)
2012. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem pontosan tudom, h mi a helyzet.

Én pont ugyanígy vagyok egy lánnyal, én is "menőnek" számítok a suliban, sok csajról tudom, h bejövök neki velük lazán szoktam flörtölgetni. De nekem csak egyetlen csaj tetszik,senki más. És kb ugyanaz van velem és vele, mint amit leírtál. H miért, hát pont mert elérhetetlen. Kevés emberrel szokott beszélgetni, úgy meghúzza magát a tömegben. Csakhogy én mégis pont rá figyeltem föl, ez nem véletlen. Csak még igazából fogalmam sincs, h h közelíthetném meg.

2012. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szóval te sem tudsz rá érthető magyarázatot adni. :(

És mennyit tudsz a lányról?

2012. nov. 19. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!