Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívhatnám el Sétálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívhatnám el Sétálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 15 éves fiú vagyok és van egy lány aki nagyon tetszik És csak utcán szoktam látni :( De van egy lány barátom aki jól ismeri és beszélne vele de fb-n elég ritkán van fent... Ezért ott nemtudok vele beszélni Pénteken köszöntünk egymásnak De most hogyan tovább? :S El akarom hívni sétálni és jobban meg ismerni Mit mondjak neki hétfőn? :) Előre is köszönöm

2012. nov. 18. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Heló Te lány... van kedved sétálni velem?
2012. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát.. :S De csak így? Te lány.. Am tudom a nevét csak ő nem az enyém :D
2012. nov. 18. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán működhet, szerencsére ilyen fiatalon még nem kell marha kreatívnak lenni. A csajok később válnak komplikáltá.
2012. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!