Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vki szokott neten ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki szokott neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 10:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én is ismerkedtem már

18/L

2012. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
6.os L/19
2012. nov. 18. 12:52
 13/19 anonim ***** válasza:

Én szoktam, tapasztalt vagyok ebben, többször lett belőle kapcsolat is. Az első szabály ellenben az, hogy ne így csináld:D Most teleírja majd a postaládád egy csomó kanos gyökér, az értelmes embereket pedig elriasztod ezzel.


22/F

2012. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, én szoktam.
2012. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Igen szoktam, de sajnos kevés az olyan akivel lehet is. Mármint aki hajlandó is a kapcsolatot tartani, és nem csak egyoldalú lesz a dolog, hogy állandóan én írok neki, ő meg válaszol.


23F

2012. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek. mindig én mesélek ők meg vmit reagálnak de nagyon ritka az olyan akiből dől a szöveg :D
2012. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem is az hogy dől a szöveg, mert van aki szűkszavú. De ha már megkérdezem tőle hogy milyen napja volt, és veszi a fáradtságot hogy leírja, akkor annyit bökjön már a végére hogy "és neked?" D általában egy . -tal fejezi be az utolsó mondatát, és semmi érdeklődés felőlem! Csak én érdeklődöm felőle.
2012. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne sajnáld, hogyha valaki ennyit ír. Azt jelenit, hogy nem érdekled. Így legalább nem pazarolod rá az idődet és találhatsz hamarabb olyat, akit érdekel, hogy mi van veled.
2012. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

na igen.. ez is jellemző, bár ez kevesebb, tőlem meg szokták kérdezni de én is találkoztam már olyannal aki nem tette..

de ezt könnyű kideríteni h ha nem írsz neki hanem hagyod h ő keressen, ha nem keres nem érdekled.

2012. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!