Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda pasi vagyok, tesóim is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasi vagyok, tesóim is folyton lerondáznak, így nőttem fel, hogy ronda vagyok. Kb. egy éve, hogy elmentem prostihoz, szerintetek maradjak végleg a prostiknál, ha már azóta sem találtam egy rendes és vonzó lányt sem, aki elfogadna?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2012. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi volt a prostinál?
2012. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
küldesz képet? :$
2012. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha tényleg olyan csúnya vagy akkor ne a legdögösebb csajnál próbálkozz! keress a te súlycsoportodba csajt!
2012. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nézd.. még a nem ronda srácoknak is nehéz attraktív lányt találni, szóval neked akkor elv. még nehezebb.

Ezt azért mondom mert nem tartom magam rossz srácnak, de nem egyszerű vonzó lányt találnom. :)

2012. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben maradnék, főelg ha jól érezted magad a puncival. Egyszerűen ilyen hozzáállással teljesen felesleges is görcsölnöd. A szexadagodat meg megkapod ugyanúgy hús vér nőtől, egy igazán bevállalós ember vagy, hogy nem csak recskázól egy életen át. Jól teszed. Maradj a prostilánynál. Ott nincs vesztenivalód. Jobbfélék minden pénzt megérnek. Olyat is megad, amit egy átlag barátnő sohasem.
2012. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek. A barátnőd is ugyanúgy szedné le a pénzedet, de cserébe semmit nem kapnál. A prosti legalább nem húzza a száját hanem csinálja. Szóval a prostit javaslom.
2012. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én jól nézek ki, van önbizalmam és mégsem tudok összejönni olyannal, aki tetszik pedig már 10 éve próbálkozok és senki sem tud semmi használhatót mondani.

Szerencse is kell ehhez az egészhez.


Ha így marad, akkor nekem is fizetőshöz kell fordulni.

2012. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vkrisz81 válasza:
persze jo hogy nem nyavalyog, nem nyaggat, nicn kotelezettseg, tejelsz aztán mehet a durr bele, de nincs kihez odabujnod este, nincs aki gyereket adjon neked, akit nevelhetsz, láthatod felnoni, nincs kivel romantikazz.. sztem a kesvébé elonyos kulseju ifjak inkabb a neten probalkozzanak, sokat szamit ha lelekben mar puhitottad az aldozatot! hidd el, raadasul az olyan lanyok akiknek megvan mindenki es csak azt nezik hogy nez ki a hapsi, gyakorta rakurnak, mert megkapja a szep csomagolasban egy rothado embert aki csalja rjobbra balra. ne a szemeleyes kontaktust tedd eloterbe ismerkedesnel sztem
2012. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te így gondolod előző. De hiába ismerkedsz neten egyenlőre névtelenül, arc nélkül,hogy kiismerje a szmélyiséged, ha külsőre már nem vagy annyira az esete, akkor úgysem fog hitegetni, mert nem tud szerelmes lenni beléd, aztán csak kirúgna egyszer. A netes ismerkedés egy nagy zsákbamacsak játék, aminek a végén mégsem szokott lenni semmi, ha a felek külsőleg nem tetszenek egymásnak. Én így gondolom.
2012. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!