Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is van így vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így vele?

Figyelt kérdés
Fél hónap híján 14 éves vagyok és lány. Szeretnék egy barátot, nem azért, hogy legyen kivel dicsekednem, de szeretnék valakit, aki megért és elfogad. A családom nem igazán ért meg engem, persze nagyon szeretnek, és mindent, amit tudnak megadnak, de anyukám nagyon sokat dolgozik, apukám pedig elég butus. De eddig nem mertem senkinél próbálkozni. Nem is igazán van aki tetszene. Kissé egyedül érzem magam. Szeretek olvasni, átlagosan tanulok, nem vagyok Facebookfüggő, vannak olyan témák, amit a korosztályom nem ért pl., hogy miért tudok jó néhány olyan dolgot, amit ők nem. Mondjuk, a világháborúkról stb. De szinte mindenkit elvakít a média a buta szilikonlányok mellet a természetes arcvonások nem érnek annyit, éjjel nappal megy ezerrel a butítás, és ha engem nem tudnak elbutítani a körülöttem lévő emberekkel teszik ugyan ezt és ezért magányos vagyok. Mit tehetnék, ti is így vagytok ezzel?

2012. nov. 15. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én várnék még a kapcsolattal, de te tudod. Mint látom válogatós is vagy fiú téren. Egyenlőre koncentrálj az iskolába majd ha 9.es leszel ráérsz pasizni. :)
2012. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is 14 éves lány vagyok és nekem is kéne egy pasi de nincs nálam határozott mérce
2012. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noge válasza:

hát hogy mit tehetnél jó kérdés majd csak lesz valaki...

hasonló a helyzet nálam is csak 17/F

// ha én találok hozzám hasonló lányt abból max nagyon jó barát lesz semmi több

2012. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első, mérce? Max annyi, hogy legyen, megértő fogadjon el. :)
2012. nov. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!