Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nincs önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nincs önbizalmam és nem tudom hogyan tovább

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik és én is neki. Ezt onnan tudom, hogy egyszer már mondta nekem (a szemembe) hogy szép lány vagyok. Akkor én még fiatalka voltam ehhez (14 éves alig múltam) + akkor még volt barátnője. Ezért finoman elutasítottam a közeledését. Egyébként azt hozzátenném hogy alig hittem el hogy tényleg szépnek tart, meg alapjába akárki is mondja NEM TUDOM ELHINNI. És mindez egy-két barátnőm,haverom (oszt.társ) miatt van. Az osztályba állandóan bunkóznak úgy egymással meg velem is, meg azt mondják hogy kövér vagyok (ezt a bnőim mondják) pedig abszolút nem érzem magamat annak. 163cm magas vagyok 55-56 kilóval, egy icipici husi, 'babaháj' van rajtam, amit nem lehet látni (max ha ülök) van tőlem sokkal testesebb is az osztályba, mégis én vagyok a...na hagyjuk! Szóval az oszt.társaim próbálják rombolni az önbizalmam :[

És néha magamra veszem :( sőt bevallom nagyon bekavar ez a lelkemnek.

Na most ugye 16 vagyok és szoktam látni ezt a fiút a buszon és szemeztünk is. Az egyik bnőm (aki ott lakik ahol a srác, meg haverok is) megkérdezte a fiút hogy bejövök-e neki? A fiú azt mondta IGEN. A baj csak az hogy ő nem is sejti hogy tetszik nekem meg rá sem merek nézni mert a bunkó o.társaim lerombolták az önbizalmam és halottnak érzem magam így hogy rá sem merek mosolyogni meg semmi :'( már nem ttudom mit tegyek..


2012. nov. 16. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig az kritizál, bunkózik, gúnyolódik, aki valami irigylésre méltót lát a másikban! Szóval fogd fel így, h van benned olyan valami, amire irigykednek, még ha nem is vallanák ezt be! Húzd ki magad, és ezeket a beszólásokat engedd el a füled mellett! :) Ha tetszel a srácnak és ő is neked, akkor szólítsd meg valamiképpen, vagy esetleg van az a bizonyos facebook... :)
2012. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én vékony vagyok engem meg ezért bántottak régebben és el is hittem hogy tényleg olyan vékony vagyok hogy nem szép de aztán mikor kicsit felnőttem és a pasik visszajelzéseiből nem ezt vontam le hogy olyan nagyon rossz alakom lenne, rájöttem hogy csak féltékenyek voltak rám.. nem hinném hogy te kövér lennél ennyi cm-hez nem olyan borzasztó az 55 kiló, próbálj meg ennyi maradni és menj el edzeni attól formásabb leszel :) de ha akarsz küldj képet privibe és úgy jobban meg tudom ítélni hogy az vagy-e vagy nem :) 21L a lényeg egyébként hogy magadnak megfelelj és jó nőnek érezd magad, aki kövér, a vékonyakat bántja, aki meg vékony a kövéreket :D
2012. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 isshosenkin ***** válasza:

a társais tudta nélkül gyere vele össze...

üzengessetek facebookon....


aztán ha együtt vagytok, már semmi nem fog érdekelni, csak ő....

2012. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!