Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti miről szoktatok beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miről szoktatok beszélni az első randikon? Most voltunk először randin és eléggé vontatottan és csöndben zajlott le! Milyen témákat szoktatok felhozni?

Figyelt kérdés
Az ismerkedő kérdéseken már túl vagyunk (suli, hobbi.. stb.) .

2012. nov. 16. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs közös érdeklődési kör, akkor halálra van ítélve az egész.
2012. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval egyetértek, én is szólítottam már le életemben egyszer egy nőt, azt is kár volt! Úgy untam, pedig helyes szép lány volt, de átkozottul nem élveztem a beszélgetst. Tipikus közhelyek, klisék, feszélyezve éreztem magam, volt kínos hallgatás is, még igazán egy jót nevetni sem tudtunk semmin. Az ilyet hagyni kell a fenébe, mert ahogy telik az idő, még unalmasabbá fog válni. Egy párkapcsolatnak meg elméletileg nem az unalomra kéne épülnie. Szex magában még ehhez konkrétan nem elég, kell a beszélgetni tudás minden alkalommal gördülékenyen.
2012. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez azért nem igaz hogy mindig gördülékenyen kell mennie. Mert ha 2 csendesebb ember kerül össze, akik nem igazán beszélgetnek, akkor ott nyögvenyelős dolog is előfordulhat...


Hogy miről érdemes beszélni az meg egyénfüggő. Közös dolgot kellene találni, amit mind a 2 en szerettek, és amikhez hozzá tudtok szólni. Pl film, ki mit látott, tetszett nem tetszett, ki tetszett belőle, miért tetszett, mi nem volt jó benne, volt e benne baki, jó lett e a vége, ilyen végre e számított, unalmas volt e, elég volt e a hossza, hol látta, kivel látta, szereti az olyan típusú filmeket, ki a kedvenc színésze, miért az


esetleg átvezetheted a témát, egy másik filmjére... vagy ha volt a filmben valami sport, tech eszköz, valami feltűnő dolog akkor arra is rá lehet kérdezni.


Azért mondom hogy ember függő.

2012. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igaz azért hogy hagyni kell. Nagyon tetszünk egymásnak, és szerintem pont ezért kicsit leblokkolunk! :) Az azért így nem igaz, hogy vontatott volt, de sokszor voltak csöndesebb pillanatok! :) Köszönöm a válaszokat, legfőképp az utolsót!
2012. nov. 16. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:
2 pletykás ember aki sok mindent összeolvas meg összehall azt tud pletykálni és kibeszélni embereket a hátuk és egymás között. viszont akinek van egy "unalmas" munkája, esetleg csak 1 hobbija, és ezeknek él, az nem fog tudni beszélni mondjuk a vásárlásról. Vagyis fog tudni, de röviden és átlagosan.
2012. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!