Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólna hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés

Beszélek neten egy csajszival...egész jóban vagyunk, de eddig még nem találkoztunk, mert mindig valami közbe jött olyankor vagy én nem értem rá...

Mit szólna hozzá ha megvárnám a sulija előtt vagy egy a házuktól közeli busz megállóban meglepném őt? Szerintetek hülyeség?

Vagy várjak inkább amíg lebeszélünk közösen egy talit?

f/16

a válaszokat előre is köszönöm! :D


2012. nov. 16. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább beszéljetek meg egy rendes randit. én megijednék igy egy idegentől hogy mit settenkedik utána....
2012. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább várj!:D Nekem volt hasonló eset, beszéltem egy sráccal neten, kiderült, hogy az egyik barátnőm osztálytársa, meg is lepődtünk rendesen.:) Rá három napra egyszer csak azon kaptam magam, hogy a barátnőmmel megbeszélte a srác, hogy meglepnek. Elképesztően kellemetlen volt, megszólalni is alig tudtam.:D
2012. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

OK köszi akkor hagyom ezt az ötletet...

de azért még jöhetnek válaszok.. :)

2012. nov. 16. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
mért nem hívod el simán talizni???
2012. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az lesz!!
2012. nov. 16. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:

ne lepj meg senkit. Soha! Beszeld le vele, legalabb egy "te is arra leszel? En is arra fele leszek. Lehet, hogy összefutunk ha szerencsenk van", es vard a reakciot.


(Max lesd meg, hogy tetszik e elöben is)

2012. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!