Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vágyom rá, hogy alárende...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom rá, hogy alárendeljem magam egy lánynak, és a szolgája legyek?

Figyelt kérdés
Máshogy nem tudok elképzelni egy igazán boldog kapcsolatot, csak úgy, ha testem-lelkem odaadom egy lánynak, mindenben alá rendelem magam, azért élek, hogy őt szolgáljam. Mindig erre vágytam, és másmilyen kapcsolatban nem is tudok igazán boldog lenni (próbáltam). Mi lehet ennek az oka?
2012. nov. 15. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

bizonyára a múltadban keresendő ennek az oka. talán apa nélkül nőttél fel, ezért nem lettél az az irányítós típus, hanem inkább alkalmazkodó vagy. de lehet h pont az ellenkezője, csak éppen a szexuális életben jelentkezik ez másként.

de gondolom, inkább mindig valahogy "kiszolgáltak" téged, könnyen megkaptad talán, amire szükséged volt, és ezt a kapcsolatodban akarod kompenzálni. de szexuálpszichológus jobban meg tudná mondani, mi lehet, de ahhoz jobban kéne h ismerjen téged.

2012. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik se illik rám.. Elég erős apa figura van a családomban. Magam is elég céltudatos, versengő típus vagyok, és minden, csak nem alkalmazkodó. Igazából a hétköznapi személyiségemtől a lehető legtávolabb áll ez a vágy, ezért is annyira furcsa.
2012. nov. 15. 22:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és hogy könnyen megkaptam volna dolgokat, ez sem igaz, amiket igazán akartam/akarok, azért mindig nagyon keményen küzdenem kellett.
2012. nov. 15. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megállapítani milyen vagy és mi ennek az oka. De amit leírtál, az extrém szélsőségesen hangzik. MOndd, nem érzed magad papucs-típusnak?

Onnantól kezdve, hogy "mindenben alá rendelem magam...", túlzásnak tartom.


Pl én úgy gondolom, hogy egy igazán boldog kapcsolat olyan, hogy testem-lelkem odaadom (kiismerni hagyom) egy férfinak, és úgy élek, hogy boldoggá tegyem; tőle is ugyanezt várom. Alárendeltség helyett pedig egyenrangúság van, és együttműködés, egymás segítése.


Legalábbis nekem az alárendeltség nem működik, nem okoz örömet, ha mindig csak adok, de cserébe nem kapok olyat, amire vágyom (kipróbálva).


Mit mondjak, én sem találtam még társamra, lehet rosszul gondolkodom (érzek).

33N

2012. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, én tudom hogy ez egy extrém dolog (bár annyira nem ritka, van közössége is ennek). De én mindig erre vágytam. Egyfajta megnyugvást, felszabadulást jelentene, ha teljesen behódolhatnék egy nőnek, nem kéne előtte mindig erősnek, határozottnak, keménynek látszanom, hanem egyszerűen kitárulkozhatnék, megalázkodhatnék előtte, megmutathatnám magam a gyengeségeimmel együtt, és ő így is elfogadna.
2012. nov. 15. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy egyéjszakás szerepjáték kedvéért meglehet játszani, még izgató is, de el nem tudom képzelni, miért akar egy rérfi házibolond házicsicska lenni. Lehet,hogy valami örököltél egy papucsállatkától is 1 darab sejtet! Valami génmutációra gyanakszom...
2012. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!