Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok az "első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok az "első randin csók"-hoz?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a srác is 23. Már régóta beszélgetünk msn-en és kölcsönös a vonzalom, szinte már plátói szerelem. Talizni fogunk, de nem tudom, hogy megengedhetem-e a csókot.(Nem 1x-i tali lenne, hanem komoly kapcsolatot szeretnénk) Igazából már nagyon régen randiztam. Ki mit gondol erről?
2009. aug. 14. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mehet, pláne ha már elég jól ismeritek egymást (ugymond nem egy disco-ban szedted fel 2 tánc után...)! A korotok is 'megengedi' :)
2009. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem discoban szedtem fel:) Megkönnyebbültem, köszi a választ!:)
2009. aug. 14. 13:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem öt perce ismerted meg, akkor úgyis mindketten erre fogtok várni egész randi alatt. :) Én annak idején a második randikon szoktam volt megejteni az első csókot, de amióta nős vagyok, csak az észt osztom. :)))
2009. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a második randin szoktam csókba esni.. :) Bár az utolsó barátnőmnél volt egy kis komplikáció és végül 3. randi lett belőle. (ami már picit gáz, a másodiknál mindenképpen kell a csók) 19/F
2009. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Szerintem bőven belefér elsö randin a csók:)azzal semmi rosszat nem csinálsz:D Föleg így hogy már úgymond "ismered"

Szóval ha eljön a megfelelő pillanat mert azt érezni fogod úgyis akkor csak nyugodtan:)

2009. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
A ti korotokban már belefér ha akarjátok, még a szex is:)
2009. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szex azért még ne legyen.... akár az ő koruk, akár nem...

Szerintem ha csók, akkor egy szájrapuszi simán belefér.

2009. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
sztem simán mehet az első randin a csók,főleg mert már elég jól ismered
2009. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a 2. randin jobb megejteni az első csókot. De ez tőletek is függ, meg hogy mióta ismeritek egymást. Hajrá!
2009. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen aranyosak vagytok!:)
2009. aug. 14. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!