Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

egismertem egy lányt aki minden reggel látok 5-5 percre a városi buszmegállóban.Nem volt tököm oda menni hozzá,ezért fb-n bejelöltem és ott írtam neki hogy,nem volt bátorságom oda menni hozzá mert a látványa elvette az összeset.Erre azt mondta hogy aranyos.Mindig én írok neki fb-n,reggel én vagyok első a városi buszmegállóban és ott állok a közepén köszönünk egymásnak és oda megy előre,de közben lelassít és utána én is megyek oda beszélgetni vele.

Elhívtam sétálni de azt mondta őszi szünetben hogy ha nem lesz ilyen hideg akkor szívesen eljön..De végül nem is beszéltünk szünet végéig,nem is volt fent..

Most az egyik volt osztálytársa is azzal a busszal jön,és azt mondta hogy vagy a suliban alszik,vagy korábbi busszal fog menni mert idegesíti..Azt mondta én nem szoktam idegesíteni..Elkezdtem bökdösni fb-n és ő is vissza bökdös,utána nem bökött vissza 1-2 hétig és tegnap megint.

De amikor beszélünk akkor mindig elmosolyodik egy kicsit.De nem tudom hogy erőltetett mosoly-e mert annak is mosolyog a volt osztálytársának..Meg a volt osztálytársa oda jön elém én a kiszemeltem mellett állok,oda áll elém kezet fogunk mert ismerjük egymást,és elkezd vele beszélni..Hogy rázhatnám le?:S Vagy én is idegesítem esetleg a csajt?

Mindig én írok neki,de nincs fent sokszor,ma pl. 1 órája fent van ami ritka,lehet arra vár hogy írjak neki? :D


2012. nov. 11. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
"egismertem egy lányt aki minden reggel látok 5-5 percre" utána mi történik?? megvakulsz ?? vagy lámpa oltás??
2012. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
írjál neki.. és egyik reggel mikor beszélgettek hívd el randizni
2012. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem,annyit beszélünk mert jön a busz..
2012. nov. 11. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!