Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Siófok és környékén vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Siófok és környékén vannak normális 15-19 korú párkapcsolatra vágyó lányok?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos eddig még itt ilyen lánnyal nem sikerült találkoznom. Mintha a helybeliek Siófokon ezen a téren zárkózottabbak lennének, sőt még unalmasabbak is .Amilyen lányokhoz "szerencsém" volt azok általában hétvégenként otthon ülnek, hétköznap pedig suli után nyílegyenesen haza mennek és este leülnek a tévét nézni mint a nap fénypontja. Pedig nyitott szemmel járok, külsőre 178 cm magas, rendszeresen sportolok, beszédesebb típus vagyok, viszont csak ritkábban kezdeményezek. De valahogy, nem találok olyan lányt akiben kicsivel több izgalom lett volna. Vagy az én elvárásaim túl magasak? 18/F

2012. nov. 10. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Siófokon van a nyaralónk.. Én eddig csak olyan csajokat láttam, akik egy testépítő mellett egyensúlyoztak a magassarkújukban..Szerintem inkább túl alacsonyak az elvárásaid :D már bocsi, de azért biztos akadnak kívételek..
2012. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a lányok akikre te vársz ki vannak tiltva Siófok környékéről. A közelébe sem mehetnek. Balatonboglárnál közelebb ne is keresgélj, vagy költözz el onnan. Az egy cikis hely.
2012. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, hát én nem mondanám magam unalmas típusnak :D Siófoktól kb 20 km-re lakok, szóval közelben :D 17/L és igen, vágyok egy jólműködő párkapcsolatra, csak nekem se jön össze soha hasonló okok miatt :D
2013. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit az első írt.Szinte csak kur.vák vannak ott :D
2013. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

mai napig akadnak olyan lányok, mint amilyet keresel kedves kérdező.

én évek óta keresek kapcsolatot siófokon, de én pont az, hogy értelmes srácot nem találok.

2015. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!