Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történt a mai 14-15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a mai 14-15 éves lányok ízlésével?

Figyelt kérdés
Egy lány, akivel ismerkedtem, összejött egy még tőlem is alacsonyabb, gyerekesebb kinézetű sráccal, pedig már én is épp, hogy megvagyok 50 kiló, de valamivel idősebbnek, úgy 16-17-nek nézek ki és mégis inkább ezt a kis dedóst választotta, aki tényleg gyerekesebb is viselkedésre, mint én. Most miért baj az, hogy én tudok komoly is lenni és értelmes dolgokról is el lehet velem beszélni, de azért tudok hülyéskedni is, csak ez most már tényleg vicc, hogy mit eszik ezen a kis kölykön, amikor én több lány szerint is jobban nézek ki tőle. Például szép zöldeskék szemeimet már sok lány dícsérte, annak a gyereknek meg tök tucat barna színű szemei vannak.
2012. nov. 7. 22:16
 1/10 mirror06 ***** válasza:
Ez a saját sértettséged. Nem más a köcsög, mert nem téged választottak.
2012. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez van,kinek a papp, kinek a pappné. Neki nem te voltál szimpi,ne agyalj ezen,keress másik lányt.
2012. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A ti korotokban még nagyon sokan a külsőségeknek éltek, felszínesek vagytok. Ez ordít a te írásodból is. Lehet, hogy az a lány a korosztályod mentalitásától eltérően érez is valamit és érzelmek alapján választott párt, nem pedig két zöld szem miatt. Semmi gond, jó eséllyel majd te is kinövöd ezt a korszakod.
2012. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm, most elolvastam a kis monológodat arról hogy te bizony piszok jól és férfiasan nézel ki... Ha van egy kis esze annak a lánynnak akkor nem csak a külsőt nézi mint a mai emberek többsége. Inkább te vagy gyerekes, már ne is haragudj de a jellemeddel problémák vannak ha a kinézeted egyértelműen csodálatos.

ez a lány jobb mint a többi 14-15 éves, ennyi.

2012. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 22:22


Olyanokat csinál a gyerek, hogy felmászik egy szoborra és megdugja a szobor férfi tagját és felrakja fb-re, ez aztán az érett viselkedés. -.-

2012. nov. 7. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:

A 15 éves fiúk nagy része még gyerek, ez van. Ha neki ez poén akkor csinálja de ne az ökörködéseik alapján ítéld meg az embereket légyszíves! Ha a csajnak ez kell és ilyen a "humorérzéke" neki is akkor ti nem jöttetek volna ki jól, akkor jobb így nem?

fiatal vagy még, lépj túl ezen és keress mást:)

2012. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te meg itt hisztizel, és dicséred magad. Az meg, hogy ezt csinálta, valószínűleg szórakozásból csinálta. A legtöbb embernek vannak olyan pillanatai, amin aztán később csak röhögnek, hogy milyen hülye volt. Tény és való, hogy szar poén, de valószínűleg komolyabban viselkedik mint te.
2012. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úristen -.- ,mit vagy oda má...mibe fogadnék hogy pár hét és dobja a csaj
2012. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod a szerelem elég irracionális dolog...

/Mellesleg nekem is egy barna szemű, alacsony srác tetszik. Nem illenénk össze külsőre, tudom. De nem tudok ellene mit tenni./

2012. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kíváncsivá tettél..küldenél magadról képet?:D 14L
2012. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!