Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon tetszik nem tom hogy szolitsam meg ötleteK? 12/f

Figyelt kérdés
sziasztok vagy egy csaj azt osztályamban aki nagyon tetszik es nem tudom elmondani neki sehogy lányos nem hadvezér féle meg ienek valaki tudna segiteni hogy mondjam el neki hogy tetszik vagyis szerelmes vok belé :) szoktunk videlödni meg minden de nem vok tuti bene hogy tetszek neki

2012. nov. 7. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehogy, inkább tanulj némi nyelvtant.
2012. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hu te utalom az ien embereket csak gyorsan írom és anyi
2012. nov. 7. 22:01
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem gyorsan írsz.

Én is tudok gyorsan írni, és mellette helyesen is.

Foglalkozz az iskolával, a lányokkal még ráérsz 4-5 évig.

2012. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is gyorsan írom. (:

Csak szimplán menj oda hozzá, beszélgess vele semleges dolgokról, kérdezd meg, mit csinál suli után, stb. Elhívhatnád mondjuk egy fagyira, vagy egy sütire a cukrászdában, és közben elmondhatnád neki, hogy milyen szép és kedves lány, nagyon tetszik neked.. stb.


Ha kedvesen mosolyog, akkor nyert ügyed van, de ha az a mosoly erőltetett, és látszik rajta, hogy szinte menekülne, akkor sajna felejtős az ügy.

2012. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jó ak valami normális ember aki ír is ötletet?
2012. nov. 7. 22:05
 6/14 anonim ***** válasza:
4. vagyok: én írtam..
2012. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
végre egy normális ember kösz én is gondoltam rá csak sztem nem jön el vagy nem tom
2012. nov. 7. 22:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem meglepő, én se mennék el egy ilyen gyökérrel.
2012. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem jön el, azt jelenti, hogy nem tetszel neki, vagy jobb esetben bátortalan, és te is tetszel neki.


Azért egy próbát megérne. (:


Esetleg csak suli után üljetek le egy parkba beszélgetni.. vagy sétáljatok kicsit, kísérd haza/buszmegállóba/állomásra. :D

2012. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

na jó aki nem tud normálisan írni az szarja le a kérdésem

mért nem járhatnák 12 évesen lehet érett vagyok hozzá nem kel mindjá ink meny tanulni....

2012. nov. 7. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!