Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért találkozik velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért találkozik velem? Tudja, hogy tetszik nekem és talán én is tetszem neki?

Figyelt kérdés
A sztori egyszerű: megismertem egy lányt kutyasétáltatás közben, beszélgettünk, sétálgattunk, az elköszönésnél bemutatkoztunk egymásnak. Pár nap múlva megkerestem facebookon és írtam neki, hogy nem-e ő az, akivel pár napja találkoztam stb. Erre bejelölt ismerősnek, és azóta facebookon szoktunk beszélgetni, naponta érdeklődök h mi van vele, igaz nem sokat beszélünk, mert én inkább az élő beszélgetés híve vagyok. A múlt héten elhívtam kutyát sétáltatni, szívesen is jött, sétáltunk 2 órát, közben sokat beszélgettünk. Aztán megbeszéltük, hogy szerdán megint megyünk sétáltatni és találkozunk. Nekem eléggé tetszik, és azért hívogatom mindig el sétáltatni, mert meg szeretném jobban ismerni:) Szerintetek ennyiből leesett neki, hogy a kutyasétáltatás az csak ürügy a találkozáshoz? És ha szívesen jön mindig akkor, vajon tetszek neki, vagy csak barátként kezel? Tudom ezt így látatlanban nem lehet megmondani, de mégis kíváncsi vagyok a véleményekre, kíváncsi vagyok, hogy ennyiből már leesik-e egy lánynak, hogy a fiú miért hívja el, vagy legyek ennél is konkrétabb. Azt tervezem h párszor még elhívom kutyát sétáltatni, ismerjük meg még jobban egymást, és az egyik séta végén elhívom konkrét randira, ahol már nincsenek kutyák.

2012. nov. 6. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, jo gondolatmenet, ha méltat kutyasétáltatásra az még nem azt jelenti h bejössz neki, max szimpatikus vagy. Ha viszont többször elmentek sétálni és utána randira is rávehető akkor már jo esélyed van. Mindenesetre ismerd emg minél jobban és utána jön magától a többi.
2012. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minek huzzátok1más szivét b@zd meg oszt annyi!ha sokat beszélgettetek ez már1jó pont jelentesz a számára vmit sztem hivd el moziba vagy pic-nic-ezni és az lesz a legjobb ha kicsit alaposabban megismeritek egymást! Hogy tetszel e neki vagy csak barátként kezel azt csak te tudhatod a szempillantás mindent megmond Mond el neki hogy neked tetszik!!!
2012. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az előttem szólót, nem ez a módja, nálad biztosan nem. Jól csinálod! Beszélgessetek még egyszer-kétszer így, időnként ejts el egy-egy bókot, amúgy mellékesen, de aztán azonnal folytasd, tereld tovább a szót, és igen, biztosan feltűnt már neki, hogy te fiú vagy és ő lány, és a kutyák csak gardedammok. Szerintem a következő találkozásnál már hívhatod valahová, egy sütire, egy mozira vagy valami olyan programra, amire (mert időközben azért kikupálódtál abból, mit szeret, remélem?) jó eséllyel elmegy majd veled.

Sok sikert!

2012. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Ma találkozok vele, aztán lebeszélek még egy talit majd a héten, és ott majd sztem megkérdezem, hogy van-e kedve egyet randizni. A második válaszolóval nem értek egyet, hülyeség egyből ajtóstul rontani a házba, ő nem olyan lány.
2012. nov. 7. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!