Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem hajlandó leszokni a cigiről pedig utálom amikor dohányos szájjal akar megcsókolni bunkó vagyok ha ezentúl minden tali elött megeszek egy fej vöröshagymát hogy tudja nekem milyen szar?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 15:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
amikor összejöttünk még nem cigizett! de engem ő szoktatott le szóval elég pipa vagyok rá hogy engem leszoktatott ő meg nyugodtan dohányzik!
2012. nov. 5. 15:32
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Fenyegesd meg, hogy elhagyod, vagy hogy ne legyél drasztikus, kezdjél el csajozni csöndben, de pofátlanul, merthogy neked jobb érzés csókolodzni egy csajjal, mint egy hamutartóval.
2012. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Össze sem kellett volna jönnöd vele ha ennyire zavar. Amúgy meg szerintem ha igazán szereted elfogadod így.
2012. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
45%

Nehéz megfelelő nőt találni. És túl sok köztük a bagós ahhoz, hogy ez eleve kizár ok legyen. Mert akkor ca. 1/3-uk kizárható. És úgy tűnik, hogy a jobb nők között több a bagós. Így nem lehet az, hogy emiatt eleve nem ismerkedik meg vele az ember, mert lehet, hogy csak kocadohányos, és nem nikotinfüggő.

Na szóval vedd el a kedvét a büdösbagótól valahogyan!

Mondd meg neki, hogy két hétig nem találkoztok, vagy két hétig nem bagózik. Ha a bagót választja, akkor fontosabb neki a bagó, mint te.

A nikotin az egyik legaddiktívabb drog. Így ha nem tud cigi nélkül élni, akkor drogfüggő, tehát orvoshoz kell vinni! (Persze, ez minden bagósra vonatkozik, aki nemcsak alkalmilag gyújt rá, hanem rendszeresen.)

2012. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

"Össze sem kellett volna jönnöd vele ha ennyire zavar. Amúgy meg szerintem ha igazán szereted elfogadod így."

Gondolom te is erős dohányos vagy!

2012. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!