Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem hajlandó leszokni a cigiről pedig utálom amikor dohányos szájjal akar megcsókolni bunkó vagyok ha ezentúl minden tali elött megeszek egy fej vöröshagymát hogy tudja nekem milyen szar?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

miattad nem is fog leszokni, ez nem így megy

de persze próbáld csak ki :)

2012. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem lenne olyan barátnőm.
2012. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hogyan tudnám szerintetek rávenni hogy leszokjon?
2012. nov. 5. 15:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó kis ötlet. A hagyma legalább egészséges, nem úgy mint a cigi.
2012. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen igazad van, ne csókold meg és annyi. Vagy rámegy a kapcsolat vagy leszokik, végére kiderül.
2012. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy. Fogadd el olyannak, amilyen. ha szereted.
2012. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

1. sehogy nem tudod leszoktatni, hacsak ő nem akar;

2. így ismerted meg, így fogadd el;

3. nem kellett volna egy bagóssal összeállnod;

2012. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a nő mint égen a csillag,keress olyat aki nem bűzlik a cigitől.Én össze sem jönnék olyannal aki cigizik.
2012. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a cigi szag iszonyatosan büdös,annak aki nem él vele.Ha engem egy olyan személy kérne,hogy miatta tegyem le akit imádok..:),nem is vitás,hogy miatta letenném!!De erre nem kért még senki....:((

Magamért meg nem.

2012. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a csajommal szoktunk le a cigirõl, a minap pipa volt rám, vett egy cigit, s rágyujtott, én elterveztem, hogy még megölelni sem fogom, nemhogy csókot adni.

Aztán megkérdeztem, hogy dohányozni fog-e, amire a válasz volt, hogy nem.

Aztán ismét, majd ismét, míg magától ki nem dobta a doboz cigit, ugyanis semmilyen mértékben nem tolerálom a bagózást, merthogy 18 èv egy, másfél doboz cigi után fél évembe telt, hogy letegyem, tehát a én, az erõs dohányos képes voltam, akkor más is kèpes rá.

2012. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!