Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSak a csúnya lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSak a csúnya lányoknak tetszem? Vagy félreértelmezek valamit?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, azóta keresgélek, keresgélek, de valahogy nem jön össze semmi. Illetve összejöhetne -- nekem egyáltalán nem tetsző lányokkal.

Hogy lehet, hogy a csúnya/idióta lányoknak tetszem, a szépek meg rám sem hederítenek?! (vagy lehet, hogy félreértelmezek valamit). Egyesek azt mondják, hogy "helyes" vagyok, mások szerint "jóképű", stb stb blabla, de egyszerűen ha meglátok egy nekem tetsző, szép lányt, nem váltom ki belőle azt a hatást, amit szeretnék. A csúnya lányok meg rámpörögnek - miért? :)

Hogy tudom eldönteni, hogy valójában milyen csajokhoz "kalibrálhatom" be magam? Én simán el tudnék képzelni magam mellett egy palvinB szépségű lányt (de persze normális is legyen), de lehet, hogy nagyon túlzás, és ilyen lányt nem érdemelnék meg?


2012. nov. 5. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
jóképű vagy és önbizalomhiányos.a csúnya lányok ezt kiszagolják
2012. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most én is egy arcra nekem nem bejövős csajjal kavargatok, simán hagyja, hogy bármit megtegyek vele, de igazából nekem csak szexre kéne, viszont nincs pofám kihasználni szegényt.

Pacsi, tesó! Egy jó nő kéne már nekem is végre. Állítólag én sem vagyok ronda, nem egy lány szerint vagyok helyes, persze én valamit mindig elszúrtam és csak a csúnya vagy átlagos lányokat sikerül magamhoz vonzani, eddig.

2012. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mit értesz önbizalomhiány alatt?

Kiszagolják? :) na persze, nem kutyák azok.. .

2012. nov. 5. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csúnya vagy,és a csúnyák közt keresgélj,akik egyébként is buknak rád.
2012. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom te is a jeleket figyelgeted! A jó nők, a sokak szerint igen jónak tartott nők nem fognak csak úgy jeleket küldözgetni. Mi apjuk faszáért is tennék? Mind foglalt, van valami kiba szott állat, aki már volt elég élelmes, és felszedte nálad jóval korábban nyugi... Megkapja a napi betevő fasz- adagját, és éli világát. Úgy van vele, majd ha jön egy újabb kanjószág, akkor majd benyal neki az. Mindek állna neki érdekében, hogy villantson feléd? Csak egy vagy a sok közül. Ha akarsz valamit, odamész. Így vannak ezek ezzel. Meg ezek az ilyen macák ha nagyon faszhiányosak, akkor beslattyognak a szórakozóhelyre, aztán leakasztanak valami kutyát maguknak. Ennyi. Így egy közterületen, egy folyosón, egy eddzőteremben, egy plázában, moziban ne is várd el, azt ,hogy egy jobbféle nő csak úgy vibráljon, hogy tessék má jönni. Mert ezeknek mindig van valakijük. Rosszabb esetben még a ro hadt palija is ott liheg mellette. A kevésbé attraktív nő meg ugye úgy van vele, hogy egye fene, csak hírdetgeti magát, hátha egyszer jön egy olyan állat, aki ráharap. Ezek így mennek. Csak bele kéne gondolni. A jó nő az sose hírdeti magát. Persze nagyon ritkán előfordul egykét olyan, aki kezdeményezőbb, de az sajnos ritka fajta, meg az is lehet,hogy csak havarkodni akar, mert akkora ostoba, hogy hisz a férfi-nő barátságban.
2012. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát basszus csak a modell kinézetű csajok a szépek??? Vannak nem átlagos, hanem egzotikusan szép, de mégse cicababa lányok is! Istenem, ennyi beképzelt s*ggfejt! Ha a szerinted szép lányoknak nem kellesz, lehet kicsit lejjebb kéne adnod haver és nem a 10/10es csajokra hajtani, hanem "beérni" egy 8assal akinek agya is van... Lehet többre mennél vele. Undorító, hogy a pasik elvárják hogy minden nő teljesen tökéletes legyen. Nem barbik vagyunk. És szörnyülködtök, hogy mennyi anorexiás van manapság. Hát ezért.
2012. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a 10/10-es csajokra hajtok.... de a szép lányok tetszenek meg - aggyal.
2012. nov. 5. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
6 -os! aZért ne szarj be, mert nem csak a modell alkatú lányok tetszenek a férfiaknak. A SZÉP lányok kellenek a férfiaknak, és az nem alkatban mérendő leginkább. Abban is persze, de az inább a férfiakra vonatkozik. Nőben egy vékonyabb és egy ducibb lány is lehet éppoly gyönyörű, ha jól áll az egyéniségéhez, ha úgy kb. minden harmóniában van a testén. Ha ronda igénytelen a haja, ha unalmas az öltözete a lánynak, ha béna okkuláréja van, csorbák a fogai, az arcvonása nem tetszik akkor az eléggé sokat levon az értékéből. De ha nekem tetsző arcvonásai vannak, tehát szerintem széparcú, akkor lehet nagy segge, meg kicsi melle, akkor is nagyon vonzónak fogom találni. Persze azért egy minden téren full extrás nő akkor is előnyt élvez a többivel szemben, de mondom, nem lap elvárás, ezeken kívül sok másféle szerethető lány is van.
2012. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez a helyzet..annyi különbséggel, hogy én lány vagyok :D Sokak szerint szép vagyok, de valahogy rám is olyan fiúk buknak, akik nekem nem tetszenek.
2012. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!