Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak szépen, hogy szedje ki a szemöldökét?

Figyelt kérdés
Mert amúgy nagyon szép lány lenne, bejövök neki és lehet járni is fogunk!
2012. nov. 5. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
"Hé Brezsnyev! Szedd már ki a szemöldököd!"
2012. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát amíg nem jöttök össze, szerintem sehogy..

nekem rosszul esne amúgy egy kicsit, ha az én barátom leszólna rajtam valamit, de ha látom, hogy igaza van, próbálok rajta változtatni..

szóval szerintem ha már jártok, valahogy vezesd fel a "témát"..

kérdezd meg pl hogy neki mi nem tetszik rajtad és aztán te is elmondhatod róla a véleményed..

vagy ha van lánytesója, beszélj te vele a csaj háta mögött, hogy kérje meg a tesót, hogy szedje ki a szemöldökét

de milyen amúgy, hogy ennyire nem tetszik? most divat a természetes szemöldök(persze azért ne kiszeltündés:)

2012. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
állatXD
2012. nov. 5. 09:10
 4/10 Makacs Kun ***** válasza:
Sehogy. Ha már szeretni fogod őt, akkor nem fog zavarni a szemöldöke, sőt, lehet, hogy nagyon tetszeni fog. 48/f
2012. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szépen kérlek szedd ki a szemöldököd b+:)
2012. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most csak azért, mert neked vékonyabb szemöldök jön be...

Nincs jogod beleszólni, hogy néz ki, főleg, ha nem is vagytok együtt!

2012. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
figyi egy dologra figyeljsoha nem akard hogy megváltozzon úgy hogy direktben kéred,,Te mennyire rágnál be ha azt mondaná vágasd le vagy fesd be a hajad?érzésel finoman rávezeted majd..ha nös leszel sem lesz a tulajdonod a feleséged..
2012. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Hídivásárban sétálgatva a Hortobágyon, utalj rá, hogy nem divat a bekecs már sehol!
2012. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legalább már egybe ér neki a 2 szemoldoke ?:D
2012. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ragassz a tükör helyére egy Kiszel Tünde naptárat !
2012. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!