Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az normális, hogy egy 14 éves...

Az normális, hogy egy 14 éves lánynak nem engedik, hogy kozmetikus 'megcsinálja' a szemöldökét?

Figyelt kérdés
Nekem a szemöldököm nem látszik nagyon, elég ritka, de nagyon nagyon széles. Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy megengedjék? Előre is köszi...
2011. dec. 21. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Igen, normális. Én sem engedném a 14 éves gyerekemnek, aki még kislány.
2011. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Mondd azt,hogy cikiznek a suliba.

VAGY

Rosszul érzed magad a bőrödben,és ha netán a kozmetikus rosszul szedi ki a szemöldököd használj ricinusolajat (ettől pár hét alatt visszanő)

2011. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes. én 14 évesen már a bajuszomat gyantáztattam. 12 évesen meg már epiláltam a lábam. Nem értem, miért nem lehet engedni, 14 évesen azért már nem vagy kisbaba.
2011. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Szedd ki magadnak. Nem olyan könnyű elrontani, mint mondják. Arra figyelj, hogy ne legyen túl vékony.
2011. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Hát igen, ha nekem lenne egy 14 éves lányom, akkor 1: biztos nem így neveltom volna, 2: egyáltalán nem engedném meg neki, majd ha lesz valami sérülése a bőrén azt lehet kezelni, de mást nem igazán
2011. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, mi a baj a szemöldökszedéssel? Nem a haját szőkíti vagy ilyesmi. A legtöbb 14 éves lány manapság úgy néz ki, mint egy kiélt r*banc. Ez aztán igazán semmiség.
2011. dec. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem az.


Aki ezt nem engedi, az kb olyan, mintha nem engedné a gyereket fodrászhoz.


Soha nem értettem az ilyen szülőket. Miért jó nekik az, hogy a gyerek otthon saját kezüleg szúrja el a szemöldökét?


A kozmetikustól nem fog 14 évesen tetovált szemöldökkel hazamenni, ahogy a fodrász se valószínű, hogy kopaszra borortválja a kiscsajt.

2011. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem normális. Én 13 vagyok és szedem.Bár az enyém majdnem teljesen fekete. De énis hálát adtam volna az istennek hogy elvittek volna kozmetikushoz. Ma már ki tudom magamnak rendesen szedni de volt mikor nagyon gyatrán sikerült.Utállom az összenőtt vagy bozontos szemöldököket nézni is. Szerintem egészséges ha egy 14 éves lány ki akarná szedetni a szemöldökét. Én a szülei helyében simán hagynám még miélőtt nekiesik a kiscsaj.
2011. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, én is úgy gondolom, mint ahogyan a többség...
2011. dec. 22. 11:36
 10/13 anonim válasza:
Szerintem azért normális, mert úgy értelmezem, hogy nem ér össze, akkor meg nem gáz! Persze én már öreg vagyok majdnem 20 évesen... Olykor csak nézek, milyenek a mai 14 évesek, úgyhogy hát nem tudom...
2011. dec. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!