Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ilyenkor mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi a teendő? 18/L

Figyelt kérdés

Szóval az van h lassan 3 hete megismerkedtem egy sráccal a neten..véletlenül történt,de azóta szinte mindennap beszélünk ,vagy ő ír rám(mostanában ink) vagy pedig én írok neki..Tök jól elbeszélgetünk meg nagyon aranyos,volt h ilyen fél napokat vagy hajnali 1-ig is beszélgettünk. Azonban ott a bibi h még mindig nem taliztunk.Volt h áthívott magához filmezni de nem engedtek ugyh puccs lett a vége..szokott olyant mondani h majd ha talizunk elmondja meg ilyenek,de ezen kívül semmi..

Szerintetek mit tehetnék??

jah ő és 22éves


2012. nov. 4. 18:30
 1/10 fünof ***** válasza:
Miért nem engednek el? 18 éves vagy!!
2012. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minél előbb találkozzatok, mert így az lesz a vége, hogy megunjátok egymást.
2012. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintük nem illő egy lánynak így odamenni..meg hát szted mért nem??
2012. nov. 4. 18:34
 4/10 A kérdező kommentje:
egyetértek ,mert szeretnék már én is találkozni vele,de azért mégse én akarom randizni hívni..mert most milyen ha a lány hívja a fiút... vagy kezdeményezhetnék én is??
2012. nov. 4. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Ő is szeretne találkozni. Az korrekt, ha megírod neki, hogy ugye múltkor nem tudtatok találkozni, de attól még neked lenne kedved. Ha erre nem lép, akkor te ajánlj valami jó randihelyet, ha meg látod rajta, hogy töketlen, akkor ne foglalkozz vele.
2012. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elsöre ne is menj a lakására vadidegennek. Én rengeteget ismerkedtem neten, és regeteg randim volt de szigoruan nyilvános helyen ahol sok ember van stb...
2012. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
normális esetben én sem mennék bele ilyenbe h vadidegenhez mennék,csakh nem messze lakik tőlünk vmint rendőr a srác..és bátyám is vmilyen módon régebbről tudja h ki is ő..
2012. nov. 4. 18:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy reagáltatok kérdésemre :)És a hasznos tanácsokat :)
2012. nov. 4. 18:49
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor is inkább talizzatok máshol, a filmezésnek mindneki tudja mi a vége, lehet scak azt akarja, ha komolyabbat akarsz és megismerni akkor inkább üljetek le beszélgetni valahova.
2012. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az valóban nem illő, ha a pasi első randira magához hívja a lányt. Még második alkalommal sem. Pár tali után, ha minden passzol, akkor talán...
2012. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!