Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudok csinálni h legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni h legyen önbizalmam a csajozáshoz élőben is?

Figyelt kérdés
nincs önbizalmam sajnaa.chaten meg msnen meg lyesmken ragadnak rm a csajok ,de vhogy élőbe nem megy csajozás mit tehetek h oda merjek menni és pl telszámát elkérjem?
2009. aug. 12. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
ugyan ez a bajom xD
2009. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Erre most mit lehet válaszolni?Szedd össze a bátorságod.Nem olyan nehéz dolog szerintem.
2009. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

értem:) hátha kapok választ és akk rajtad is segít


különben uj suliba meek szval h teremtsek magamnak uj stílust?mert így ujra kezdhetnék mindnt csajoknál

2009. aug. 12. 00:35
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Új stílust nem tudsz.Mindenkinek van egy stílusa ami csak rá jellemző.De példul iskolában könnyű ismerkedni.Ki lehet beszélni a tanárokat meg ilyenek.Pl.: elmegy a folyosón a tanár és odalépsz a lányhoz: úristen ugye téged nem tanít ez az idióta.És már el is kezdetetek beszélgetni.Utánna el is hívhatod pl fagyizni. 2. voltam
2009. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Élőben kell csajozni :)

Az önbizalom pedig akkor alakul ki, ha kezdesz benne jó lenni, úgy értem sikerélményre van szükség. Napi öt csajt leszólítasz, dumálsz velük, és egy két hónap múlva már ezerszer jobb leszel!

2009. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
azért ez a napi 5 csaj ez elég érdekes -.- a csajokal nem ugy kel dobálozni mint a labdákkal XD szoval ezt ne napi5 szőr csináld emrt akkor mindenki ugy fog rád gondolni hoyg megitn felszed vkit azt nem lesz semi és mivel ahogy látom nem vagy vmi belevalo bátor nem álna jol neked
2009. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kösz utolso válaszolonak
2009. aug. 22. 12:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Pedig az a napi öt hozná meg az önbizalmat. Egy idő után már tök megszokottan, reflexszerűen nyitod meg a csajokat. Fel sem tűnt és már ott vagy és beszélgetsz velük.

Én is hasonlóképp kezdtem.

2009. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél nagy levegőt, próbáld meg kizárni a fejedből az olyasmi gondolatokat hogy "mit fog gondolni rólam ezek után" stb, állj hozzá pozitívan:)
2009. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!