Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok szerelmes közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szerelmes közben meg nem lehetnék?

Figyelt kérdés

Anyukám mindig azt mondja ,hogy csak a bolondok szerelmesek meg nekem nem szabad az lennem. Mert nekem tanulnom kell állandóan, meg nekem lehet barátnőm ,de pedig van egy kapcsolatom. A lányba tényleg szerelmes vagyok, anyám megtudta és eltiltott tőle, tanulásra hivatkozva, pedig egy szakközépbe vagyok meg én szakmát szeretnék ,de anya diplomát. De pedig olyan jó vagyok hozzá, nem bulizok, nem iszok alkoholt, nem cigizek, dolgozok neki.Pedig tényleg tanulok nagy megfeszítéssel és így is 4-es ritkán 3-mas vagyok de ez neki nem jó.


15F


2012. nov. 3. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:

15 évesen szinte mindenki szerelmes, ez természetes

apukád?

2012. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elváltak a szüleim, rá nem számíthatok.
2012. nov. 3. 11:43
 3/9 A kérdező kommentje:
Az osztály legjobb tanulója vagyok, sokan irigyelnek anyám meg egy 3-mas miatt bánt , közben barátaim mondják ,hogy a szüleim büszkék lehetnek rám, közben meg ők szekálnak.
2012. nov. 3. 11:44
 4/9 anonim ***** válasza:

mikor váltak el? nem is találkozol apukáddal egyáltalán?

hát, nehéz

tudod, anyukád biztos csalódott már, azért mondja, h csak a bolondok szerelmesek

kompromisszumot nem lehet kötni vele? ha látja, h tanulsz, v akár a lánnyal együtt tanultok? bemutattad már neki? az lehet javítania helyzeten

2012. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A lányt ismeri nagyon jól a barátnőm a megye legjobb gimnáziumába jár, kollégista, így is alig tudunk.

Anya és az ő anyja együtt járt iskolába a tanyavilágból.

Orvosnak készül itt általánosban is a legjobb tanuló volt.

2012. nov. 3. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod egy lánnyal, és tényleg figyelsz a tanulásra is és sok ideje együtt leszel a lányal anyukád úgy is meg fog békélni. Lesznek hajba kapások, de azokat isel kell viselni. Sok idő és türelem kérdése. Esetleg üljetek le és beszéljétek meg,miért ellenzi.
2012. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet anyukád nem akarja hogy egyedül maradjon.ez hülyén hangzik de lehet féltékeny a lányra,mert ha vele fogsz foglalkozni akkor anyuddal nem nagyon és egyedül marad.amugy bizonyísd be neki hogy tanulás mellett is tudsz a lánnyal foglalkozni!:) nem gond ha 15 évesen szerelmes vagy.ki nem?:D
2012. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó


Ezért tiltotta meg akkor azt is .,hogy apával találkozzak.

2012. nov. 3. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudod, az, hogy egy szülő felnőtt és jelen esetben anya, még nem feltételezi, hogy tökéletes és hibátlanul gondolkodik.

Nincs olyan, hogy nem lehetsz szerelmes, ez egy szép érzés és igenis meg kell tapasztalnod, az érzelmeknek amúgy sem lehet parancsolni.

Sok időmbe telt, mire rájöttem, hogy bizony egy szülő is lehet önző és igenis sokszor tévednek.Vannak szerencsések, akiknek a szülei mindent megtesznek a gyermekükért, de vannak sokan, akik egyszerűen nem szülőnek valók.

Nem tudsz mit tenni,kerülöd a vitákat, vagy megpróbálhatod megbeszélni vele.Egy idő után úgyis felnősz, ki hamarabb, ki később és már nem kell beszámolnod mindenről neki.Addig próbáld kerülni a vitákat vele:)

2013. jún. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!