Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit ismerek már kb 1 éve, de mostanában kezdtünk el igazán ismerkedni egymással. Elkezdtünk találkozgatni, volt pár randi szerű az elmúlt pár napban. Ami azt illeti jól megvagyunk, órákon át tudunk beszélgetni és bohóckodni, jól érzem magam vele. Érezhető rajta, hogy másként tekint rám nem csak úgy mint haverra de én szeretném inkább ha barátok maradnánk. De lehet, hogy hibáztam azzal hogy kétértelmű jeleket küldtem felé: puszik, ölelések, érintések és ő ezeket félre érthette. Nem tudom, hogy mondjam el ezt neki, mert nem akarom megbántani. :( Viszont azt se szeretném ha a barátságunk ami kialakulóban van ez által széthulljon. 20/F
2012. nov. 2. 12:56
 1/5 anonim válasza:
birom már az ilyen "maradjunk barátokat" -.- miért kell jeleket adni,és úgy viselkedni vele,mintha szeretnél valamit,ha te csak barátként lennél vele.talán akkor úgyis kellett volna kezdeni! ha meg érzel többet iránta,de még nem teljes szerelem,próbáld meg vele :) lehet idővel beleszeretsz!de ne bántsd meg azonnal,mert jó barátság biztos nem lesz belőle.hidd el.tapasztalatból mondom.velem is ezt csinálta az egy fiú.maradjunk barátok,bla-bla-bla..én meg még mindig,lassan 1éve még mindig szeretem.és most legutóbb újra közeledett felém,és másképp viselkedett.de én egyszerűen nem értem.fiúk olyan bonyolultak vagytok..:(
2012. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pont hogy nem akarom őt megbántani! de nekem így ez nem menne..
2012. nov. 2. 13:50
 3/5 A kérdező kommentje:
nem az a célom, hogy behülyítsem
2012. nov. 2. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt több "maradjunk csak barátok" kapcsolatom. Jelenleg azt sem tudom, hogy élnek-e még... Ezzel csak azt akarom írni, hogy ilyenkor a fejemet a falba verném, hogy de miért is nem próbáltuk meg?! Én nem hagynám ki az biztos! Fiatal vagy még, gyűjts tapasztalatokat! :)
2012. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
őszintén szólva ilyen lánnyal még nem volt dolgom, ezért sem akarom elveszíteni és emiatt van bennem inkább azaz érzés, hogy barátság legyen ebből mint kapcsolat.
2012. nov. 8. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!