Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenki ezt mondja de hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki ezt mondja de hogy is kell csinálni?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy ha szerelmes vagy egy lányba akkor ne mutasd ki hanem úgy kell ügyeskedni hogy ő szeressen beléd!Én ezt meg is értem meg minden de valaki mondja már hogy mégis mit kell tennem ahhoz hogy ez így legyen?

Légyszíves ne mondjátok azt hogy majd rájössz meg magától jön! Köszönöm!



2012. okt. 30. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Hát nem szabad túl sokat óvatoskodni...az a fiú akinek időnként nincsene perverz megjegyzései vagy FINOM talásai arra hogy megdugna azt nehezebben kötöm össze az agyamban a férfi jelzővel....ez valamiért fontos....de vannak akik prűdek de belül ők is bóknak veszik
2012. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tyler913 ***** válasza:
100%

Hát először is,hogyan lehetsz szerelmes valakibe,akit nem ismersz igazán? Amíg nem vagyok együtt valakivel, max. intenzív vonzalomról beszélhetünk.Ha ugyanis fülig bele vagy zúgva a lányba (legalábbis azt hiszed),akkor elég nehéz adni a lazát,legfeljebb mesterkélt erőlködésre fussa.


Egyébként abban valóban nem tud segíteni senki,hogy a lány beléd szeressen.Ugyanis a szerelemhez idő kell,egymásra fordított figyelem,energia, kémia.

Segíteni csak abban lehet, hogyan keltsd fel egy lány figyelmét, hogyan közelítsd meg,hogyan cserkészd be és jöjj össze vele.A szerelem csak ezután jön.

2012. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor hozzá teszem hogy ismerjük egymást már másfél éve és tényleg fülig szerelmes vagyok bele beszélgetni is szoktam vele de mit hogy tegyek hogy elcsábítsam vagy nevezzétek aminek akarjátok :)
2012. okt. 30. 18:05
 4/10 Tyler913 ***** válasza:

Pff,hát fura lesz,amit mondok,de ne legyél bele szerelmes fülig:)

Tudom,hogy ez szembe megy a hagyományos romantikus film-forgatókönyvvel,de iszonyú nehéz összejönni valakivel,ha fülig bele vagy esve,mert ilyenkor egyszerűen nem tudsz laza lenni.Irulsz-pirulsz,körülményeskedsz,tökölsz,és persze rettentő kényszeresen viselkedsz attól való félelmedben,hogy esetleg visszautasít a lány.

Szóval szerintem egy kicsit építsd le magadban ezt a lányt,és építsd fel önmagad.

Mert amíg dicsfényben látod őt,és vagy képes elhinni,hogy megszerezheted,hogy ő is csak egy lány a sok közül,addig nehéz lesz bármit tenni az ügyben.


Szóval az első lépés,hogy egy kicsit kiszeress belőle,hogy ne akard őt annyira görcsösen.

Kérdezek valamit: értékesebbnek tartod ezt a lányt magadnál? El tudnád képzelni,hogy felnézzen Rád, hogy ő érezze magát megtisztelve,ha randira hívod?

2012. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen és leépítem magamban és felépíte magamban akkor hogy érjem el hogy felnézzem rám ?
2012. okt. 30. 18:17
 6/10 Tyler913 ***** válasza:
100%

Ahhoz előbb az kell,hogy a saját önbecsülésed magas legyen.Ahhoz,hogy felnézzen Rád a lány (és a lányok általában),értékesnek kell tartanod magad.Értékesebbnek még a csajnál is.Hiszen gondolj bele: miért akarna maga mellé olyan fiút,aki kevesebb,mint ő?


Meg kell tanulnod egy bizonyos szinten (nem félreérteni!) lekezelni őt.Ő nő,Te férfi vagy. Neked kell őt vezetned és megvédened.És ha Te képesnek tartod magad erre,és magabiztosan,lazán tudsz viselkedni általánosan,és a lányokkal is,akkor onnantól már nem nagy dolog egy adott lányt elcsábítani.

Ha elég magabiztos vagy,egyszerűen csak megkeresed,beszédbe elegyedsz vele,amikor csak ketten vagytok,és ha látod,hogy jól érzi magát Veled,akkor elhívod randira.

2012. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Medvepásztor Asszony válasza:
Ne gondolkozz semmilyen bonyolult mondókán, csak mond meg neki kerek perec hogy miujság hidd el értékelni fogja. Ha nem szerelmes beléd, azt jobb hamarabb megtudni, mint hogy hosszú hetek becserkészőmunkája menjen kárba...
2012. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de azt olvasom mindenhol hogy úgy kell tevékenykedni hogy a csaj akarjon velem lenni, meg hogy őneki legyen fontos hogy velem van meg hogy ő ne legyen értékesebb nálam ne alacsonyítsam le magamat de ezt hogyan csináljam hogy viselkedjek?
2012. okt. 31. 17:54
 9/10 anonim ***** válasza:
olyan gáz, hogy napokig olvasol utána ilyen dolgoknak... és ha beléd esik akkor az nem azért lesz mert "ügyeskedsz". ha az ügyeskedésed miatt fog szeretni akkor az eleve szar. ügyeskedéssel elérheted, hogy megkedveljen. Ahhoz meg nem kell nagy embernek lenni, ha már ismered régóta. na hajrá, és felejtsd el, hogy mások írják le messziről, hogy egy-egy lányt hogy kell megszerezni. úgyse jön össze.
2012. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicsibarátom te én így székely fejjel azt mondom te ezt k*rvára elbonyolítod. Te csak légy önmagad, ne mutass semmit neki, ne próbálj semilyen lenni, mert akkor majd ha arra kerül sor abba a szituba szeret bele és nem a te becses személyedbe. Értem ?

Másod sorban, ne vedd sértésnek de ő is csak egy lány a sokmillió közűl tehát ne ess kétségbe bármit mond vagy nem mond. Férfiembernek készülsz nem ?

2012. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!