Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17-18 éves srácok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 éves srácok miért nyomulnak egy 13 éves lányra?

Figyelt kérdés
17,18 éves srácok mi vonz az ekkora lányokban? van aki tényleg olyan mint egy idősebb csaj(külsőre és gondolkozásra is)? vagy csak őket könnyű befűzni, tapasztalatlanok és befolyásolhatóak?

2012. okt. 30. 00:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mert sokkal könnyebb őket ágyba vinni (ezt a 14-15évesekre mondom) Tesztelve!
2012. okt. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni 16-18 éves lányoknak nem 26-28 éves pasijuk van? Hát akkor ha 13 éves lánynak 17 éves pasija van hát számolni kell egy kicsit.Amúgy is a 16-17 éves lányok elítélik a velük együtt levő korosztályú pasikat hát akkor a 16-17 éves pasik mennek a kisebb csajokhoz :D
2012. okt. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én eddig 2x ismerkedtem 13 éves lánnyal velük is azért, mert érettebbek vtak mint némelyik 17-18 éves lány.


18/F

2012. okt. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

- mert a korosztályuk-beli lányok általában nagyon komolynak érzik magukat, így többnyire a huszonévesekkel állnak szóba

- mert a 13 éves csajok is nagyon érettnek képzelik magukat, ezért ők a 15-17 éves korosztályra buknak

- mert a 13 éves csajok gyermeki rajongásának tárgyaként könnyen alfahímnek érzi magát egy arra rászoruló fickó. Egy 13 éves csaj tapasztalatlanabb, könnebben képesek vakon félistenként tekinteni egy béna srácra

- mert könnyű terep, tapasztalatlanabbak, talány könnyebb prédák, bár ezt a részét nem tudom, mivel életemben nem próbálkoztam 13-14 éves csajoknál

- mert szimplán ennyire balf*szok

2012. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
Mert a saját korosztályukból egy csaj se áll szóba velük, és hát őszintén szólva szerintem elég szánalmasak. Egyszer nekem is bepróbálkozott egy 20 éves srác (14 voltam), és hát őszintén szólva nagyon idegesített. Most komolyan, mit akart tőlem? Ráadásul a bátyám haverja, nem tudtam hogy visszautasítani kedvesen, mert én ehhez akkor még nagyon nem értettem. Egyébként meg tök fura, mert a saját korosztályomban a fiúk észre se vesznek, mindig ilyen 4-5-6 évvel idősebbek.
2012. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdeznem, miért kaptam 0%-ot?
2012. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

15-ös kommentelő!


A legtöbb 16-17 éves nem azért bukik a 13 éves lányokra, mert nyomik, hanem azért mert tetszik nekik, és könnyebb velük társalogni.Nekem is egy 13 éves lány tetszik, pedig több velem egykorú is össze akart velem jönni.

2012. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
naívak a lányok többsége !
2012. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A 16-17 vagy nagy ritkán 18 éves srácok rám is nyomulnak.. de kicsikét érdekes, ugyanis én már 20 éves vagyok. (: Nem mindegyik a "kicsiket" kergeti, mondjuk azt sem értem, rajtam mit esznek, bár már nem először hallottam, hogy cuki vagyok és kb 17-nek nézek ki maximum az arcom miatt.. hát ennyi :DD De én is sok esetet láttam, ahol a 13-14 évesekre nyomulnak, mert nekik kb mindent be lehet adni. (tisztelet a kivételnek)
2012. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!