Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet valakinek álmában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakinek álmában orgazmusa?

Figyelt kérdés

Nem értem , mert akkor semmi nem ér hozzá a nemi szervhez .

És magától orgazmusa lessz az embernek?

Akkor ez olyan ha erősen gondolok ábrándozok egy jó szexről.

Akkor valószinű h orgazmusomlesz ? :D

16/L



2012. okt. 29. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Könnyen.

Valahogy úgy ahogy leírtad.:) De az álmokat nem tudod irányítani sajnos.:P

Nekem volt már... Szex után rögtön elaludtam, és hát szerintem azt hittem, hogy még nincs vége, vagy valami...:D

2012. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Férfiaknál van éjjeli magömlés...ott sem verik a br*nert mégis jön!
2012. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem dobnál egy hátast, ha tudnád, hogy pusztán az agyaddal mennyi mindent el tudsz érni.


Miért lesznek a depressziósok, és hasonló lelkileg maguk alatt lévő emberek betegek, ha egyébként nincsenek kitéve fertőzésnek? Miért egészségesebb az aki boldog?

Miért nem áll fel annak a srácnak a farka, akit megbénít a félelem, pedig egy 10/10-es csaj fekszik a karjai között?

Az agyad hatalmas befolyással bír a testedre, csak sokan nem hiszik el, vagy nem veszik komolyan. Álmodban simán lehet orgazmusod, mert az agyad olyan jeleket küld, hogy "érzed", ami történik, ha közben nem is történik.


Mint ahogy ébren is csomó lány feszeng, görcsöl, és frusztrált és saját magukat blokkolják le, ezért nem tudnak elmenni.


Amúgy nem tudom, ébren rá tudnád e venni magad, hogy elmenj, de szex közben sokat segíthet, ha arra koncentrálsz, hogy elmenj, mintha arra, hogy "úristen, vajon mit szól a narancsbőrömhöz?"

2012. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor már hosszabb ideje nem szexeltem, akor szoktam azt álmodni, hogy mindjárt orgazmusom lesz.... de sose jutok fel a csúcsra, mindig felébredek, és rendesen fel vagyok izgulva.

Olvastam, hogy van a jógának egy olyan ága, amelyben a nők elérik, hogy lótuszülésben mozdulatlanul ülve, pusztán gondolati úton valódi orgazmust élnek át.

(tantra jóga és kundalíni jóga)

2012. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!