Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ajándék valakinek, akivel még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék valakinek, akivel még az ismerkedős korszakot éljük?

Figyelt kérdés

Most lesz a szülinapja,nem tudom,hogy ez most komoly kapcsolat lesz-e vagy sem...egyszer feljött témának,és ezt mondta : "hat mikor hogy

ahogy jön am most ilyen nagyon komolyat nem hiszem hogy akarok de ahogy adja" Igazából ebből nem tudtam kihámozni,hogy mit akar,és egyenlőre én sem tudom,hogy mit akarok,viszont itt lesz a szülinapja és valamit szeretnék adni neki.Van kocsija és vettem neki egy kulcstartót és gravíroztatnék bele,mondjuk a legelső találkozásunk dátumát ( sétáltam az utcán és egyszer csak utánam rohant,hogy mondjam meg a nevem,mert nagyon tetszem neki),meg kapna csokit.Ez így nagyon gagyi,egy hónapja ismerkedünk,szóval nagy ajándékot nem akarokcsak érezze,hogy gondolok rá?vagy elég ha csak a nevét graviroztatom? segitseteeek : ) 18L vagyok ő pár évvel idősebb



2012. okt. 20. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ez egy komolyabb kapcsolat lenne akkor azt mondanám, hogy gravíroztasd rá a Te neved vagy azt, hogy ,,Szeretettel xy(neved)-tól". De így sztem a nevét vagy vmi idézetet. A csoki az persze maradjon :P
2012. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!