Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kellene beszélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene beszélni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Úgyértem nem randevú alatt, talán rossz topic-ot válaszottam, hanem csak úgy általában, ha közelebb akarok kerülni valakihez. Szoktunk beszélni, de nem érzem magam elég jónak, elég szórakoztatónak. Azt nagyjából tudom, hogy nem szabad kínos csendnek lennie, mindig kell valamiről beszélni, szórakoztatónak kell lenni.

talán arra lennék kiváncsi inkább, hogyan lehet megtanulni ezeket? Hallottam vannak erre könyvek is, valaki ha esetleg írna 1-2 szerzőt/címet, megköszönném



2012. okt. 27. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne ilyen kérdés, ha az emberek műveltebbek lennének..na mind1

Akkor jó tanács. Ismerd meg, majd amit tudsz róla, bontakoztasd ki. Pl én imádok codozni. Na paff, erről velem órákat lehet átbeszélni, ha te is codozol. Bármi mással tégy így.

2012. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a nőkkel való beszédet könyvből kell tanulni, ott nagy gondok vannak. Szerinted tényleg használna? Miért nem adod magad? A nők is csak emberek. Nem idegen lények, hogy külön nyelvet tanulj meg hozzájuk. Csak kérdezd őket sok mindenről, mesélj nekik, mutasd meg hogy érdekel az amit mondanak. Nem nehéz, hidd el.
2012. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint egy fiúval,leszámítva a "de megdugnám ezt,vagy azt" témát.
2012. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért...nem kell azt hanyagolni:D Jó, kivétel ha magát a csajt akarod megfektetni, akkor elég gáz.:D
2012. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem a lányok külön nyelvét akarom megtanulni, tudom hogy olyan nincs. Csak nekem problémáim vannak más emberekkel való kommunikációban (fiúkkal is, a legközelebbi barátaimat kivéve), szóval ezt akarom orvosolni
2012. okt. 27. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a beszédeddel van a gond, hanem azzal, hogy komfortzónát keresel. Erre jó tipp, hogy számodra gázosnak tűnő szituációkba keveredsz többször, mint amennyi eddig átlagban ért, ezáltal egy idő után nem fogsz beparázni, mert rájössz, hogy egy nagy fun az egész.
2012. okt. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!