Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet egy lánnyal beszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet egy lánnyal beszélni?

Figyelt kérdés
Ki kéne találni valami úhat is. Mindig az van hogy felmegyek facebook-ra, rámír, megkérdezi hogy mizu, utánna én mondom hogy semmi, és utánna megkérdezem hogy velee? ő is ezt mondja hogy semmi különös. szóval mostanába mindig ez megy, miről tudnák vele beszélni? Nem mondom hogy bejön a csaj, de legalább tudok kivel beszélni. Szerinten ő is így van vele. én 15 éves vagyok, és ő 14.
2012. febr. 15. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Beszéljetek az időjárásról.
2012. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
61%

kérdézd meg milyen volt a napja.

tetszik neked a lány??

2012. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Bármiről. A nő is ember. Legalábbis én biztosan.
2012. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Suli, sport, szabadidő, könyv, közös ismerősök, ki mit tervez nyárra, háziállatok.

A nem tudsz mit mondani, kérdezz! Ez általában beválik. Ha ő is olyan, mint te, akkor az pech...

2012. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
amúgy annyira nem értek a lányokhoz, de elkezdtem neki egyszer az okostelefonokról beszélni, de úgy éreztem hogy csak untatom, mert őt nem nagyon érdekli ez. Amúgy nemis tudom, olyan talán szinten van, de mondjuk jól néz ki, és nincs sok barátja. Nekem inkább az ilyenek jönnek be. De majd sztem ma este is fent lesz, de most én akarok ráírni. Mit írjak neki, vagy mit jérdezzek?
2012. febr. 15. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Haver, egy cipőben járunk, mivel facebookon, nagyomutálok lányokkal beszélgetni. Élőbe ezerszer könnyebb szerintem. legalábbis olyanokkal akiket ismersz. Nekem is van egy nagyon jó lány barátom, élőbe órákat el tudnánk beszélgeti, de facebookon nekünk is csak ez megy, szóval facebookon már nem is nagyon beszélünk :D


De azért sok szerencsét!

2012. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Jajj ugyanmár, ne vicceljetek :) Én mindenkivel el tudok beszélgetni, pedig nő vagyok.

Egyszerűen beszélj arról, ami érdekel. Ha a telefonok, akkor a telefonok, ha untatja, akkor majd témát vált. Akkor jó egy beszélgetés, ha élvezitek, nem pedig pótcselekvés. Ha megkérdezi mi újság, ne azt írd, hogy semmi, biztosan történt valami érdekes, vicces a suliban, valami amit tényleg úgy érzed, hogy jó volt megtanulni, vagy akár otthon amikor hazaértél. Annyi mesélnivaló történik velünk, csak nem kell elsiklani minden felett :)

2012. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Beszéljetek Epameinóndasz és Thuküdidész közös vonásairól.
2012. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
talán a mizu kérdésre ne írd az hogy semmi, mert az unalmas. Persze nem kell időbeosztást készíteni, de nagyvonalakban elmondhatod hogy mit csináltál, láttál e valami érdekeset, stb.
2012. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nemrég volt egy buli a főtéren és ott amikor sétáltunk megjött az uncsim mert elhagyta a barátnője és utána velünk jött utána meg jött még egy pár csaj de az egyikről csak annyit tudok hogy a neve meg hogy hány éves és felvettem Facebookra és amikor fent van akkor rá akarnék írni de nem merek mert nem tudom hogy mit kérdezek tőle valaki írjon már valamit hogy mit kérdezek tőle .
2012. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!