Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szeretnek a fiuk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a fiuk egy lanyban? Mit neznek leginkabb meg a csajokon? Mi a fontos szamukra egy lanyban?

Figyelt kérdés
fiuk sokan valszoljatok fontos lanyok is ha tudtok segitenni koszi
2008. máj. 21. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Hello hát én személy szerint elsőnek az arcát nézem meg és a lábát de az arca a legfontosabb számomra ezután meg jöhet a többi...:D vagyis minden és hogy mit szeretnek? hát mindenkinek más az izlése ugyhogy ez nagyon változó tud lenni és a legfontsabb hogy milyen ember belülről...
2008. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy a reklám mondja: az arcát, a mellét, a cipőjét. :)

Komolyan viszont, ez egyéni ízlés kérdése, ki mit tart fontosnak. Személy szerint: arc és az egész alkat úgy egyben, hogy csini-e.

2008. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
első látásra összképet: arc, testalkat, és hogy igényes-e (számomra ez a legfontosabb).
2008. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Arc, testalkat, majd később további testrészek esetleg részletesebben, pl kéz. Általában az összhatás számít. Aztán: ápoltság, igényesség.

Aztán ha megszólal, beszélgetünk vele, a beszédstílusából ill. amit mond abból már lehet értékelni az életstílusát, intelligenciáját, műveltségét, gondolkodásmódját, világnézetét.

Ezek a legofntosabbak. De eltérő, hogy kinél mi számít jobban ezekből.

2008. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Szia. Föntről le, azt elölről hátulról:)
2008. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Leginkább a lányok arcát nézem meg, hogy tetszik-e a mosolyuk, a nevetésük. A test többi részén a szép kerek feneket imádom, az izmos combokat. A mellméret annyira nem fontos, csak ne rontsa az összképet. A hajszín nem számít, legjobban a hosszú egyenes haj tetszik. Jó érzés, ha összebújunk, és cirógatják a testemet hajszálai. Ennyit a külsőről. Belső tulajdonságokban a legfontosabb, hogy egy hullámhosszon legyünk, alapvető dolgokban egyezzen a véleményünk a világról. A vidám természetű csajokat szeretem, akik élvezik az életet. Nagyjából ilyen a zsánerem. Remélem segítettem valamicskét.
2008. máj. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Mit szeretünk a legjobban egy nőben? sztem a farkunkat :)

Viccet félretéve, nem szeretjüka kövér nőket, de a csontit sem, adjon magára, éljen a szoknya!

Én meg spec fordítva nézem meg, lentről fölfelé.

Utáljuk a sminket és a masszív illatfelhőket. A kevesebb több! Ja és iszonyat rossz íze is van ezeknek... pfujj...

Ja és beszélj gazdagon, ne tahó módra. Kiábrándító, ha egy tökéletes hármas méret megszólal, hogy cső, mizu?

2008. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Képzeljétek el!

A párom 18 évig élt házasságban egy nagyon szép nővel. Szőke, nagy mellű, formás popo, szép arc...szóval minden amiről azt gondoltam, hogy ezek a fontosak.

Aztán megismert engem.

Én átlagos vagyok, kicsi túlsúllyal, ami nem feltünő mások szerint.

Kérdeztem is a párom, mi fogott meg bennem.

És azt mondta: az őszinte, szép, kedves mosolyom, amit a feleségétől soha nem kapott meg.

A melegség, amit árasztok magamból, ha mellém bújik, és az őszínteségem.

És rákérdeztem az alakomra is, erre azt felelte: csinos vagyok, és ha megérint, érzi, hogy vele vagyok, az ővé vagyok.

Ugyhogy nem vagyok modell alkat, de szeretek egy férfit, aki ezt viszonozza, és tudom, hogy vannak nálam szebb nők, de az nem érdekel. És ha a párom megnézi a csajokat, az sem zavar, mert engem szeret és velem van.

Lehet bárkinek bármilyen bomba alakja, ha hideg és elutasító a stílusa.

12 hetes kismama:-)

2008. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeretek: humor, belevalóság, közvetlenség, intelligencia

Amit megnézek: arc, alkat (arányos-e), fenék, lábak, haj, beszélgetés közben pedig a szemeket imádom nézni.

Ami fontos: hűség, akármi, ami közös, irritáló szokások hiánya :)

2008. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szétcincálva a kérdést körülbelül időbeli sorrendben, és persze abszolút szubjektíven, hiszen a világ 3 milliárd férfija nevében nem tudok nyilatkozni:


1. Mit nézek meg?


Én személy szerint először részletesebben az arcát, feltéve, hogy nincs valami feltűnő a testében. Hadd ne legyek most politikailag korrekt: nekem nem jönnek be a túl kövér nők. Nem baj, ha lehet rajtuk valamit fogni, de azért nálam ne legyen nehezebb. De ha ilyen gond nincs vele, akkor az arc nagyon fontos, hiszen azért azt fogom látni a legtöbbet. Van, aki ilyen téren szigorú, de nálam elég, ha arányos, nőies, kecses és nincs rajta fél méter vakolat.

Ezek után már a test is részletesebb átvizsgálásra kerülhet, nálam a kerek, feszes fenék és a testhez arányos mellek előnyt jelentenek :-)


2. Mi fontos?


Ha már a külső próbáján átesett, jöhet a belső. A megismerkedéskor általában csak az első benyomásokat lehet felmérni, úgyhogy ezek nagyonis fontosak. Nekem számít az intelligencia, persze nem rakok fel kvízkérdéseket, pár mondatnyi beszélgetés után úgyis kiderül. Amit én itt intelligencia alatt értek az az, hogy ne legyen felszínes, hanem legyenek gondolatai, legyen véleménye, stb... és mindezt tudja értelmesen megfogalmazni és kifejezni. Ehhez még hozzájön, hogy legyen kedves. Ha ezek teljesülnek, akkor már adottak a feltételek egy kapcsolathoz.


3. Mit szeretek?


Nos, ez talán a legnehezebb kérdés. Egy egyéjszakás kalandhoz már a külső feltételek is elegek lehetnek, egy pár hetes kapcsolathoz a második pontban is említettek, de hosszú távra bizony muszáj szeretni is. És itt megintcsak szubjektív leszek, hiszen mindenkinek más jön be. Nekem az, hogy legyen szenvedélyes, hiszen milyen lenne anélkül élni? Emellett semmiképp se féltékenykedjen, mert ha valamivel fel lehet engem kergetni a falra, akkor ez az. És érződjön rajta, hogy szeret velem lenni, és hogy legalább annyira várta, hogy találkozzunk, mint én. (Igen, enyém volt a "Nem hajlandó rám időt szakítani" kérdés) És tudjon mindig újat mutatni (cserébe persze én is megpróbálok :-) )


Szerintem ennyi. Tudom, hosszú volt, és csak az emberiség elenyészően kis részének a véleményét tükrözte, de remélem, segített :-)

-G-

2008. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!