Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiírom társkereső adatlapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiírom társkereső adatlapra, hogy leginkább csak barátokat szeretnék szerezni, akkor törölni fogják a moderátorok?

Figyelt kérdés
Odaírnám, hogy nincs pasim, meg minden, mert tényleg nincs, meg ha megismerném esetleg életem párját ott, akkor biztos nem utasítanám vissza, de nekem igazából barátokra lenne most szükségem, és élőben meg nem tudok barátkozni... Nem tudom, hol tudnék neten barátkozni. Nekem nincs semmiféle érdeklődési területem, ami alapján fórumozgathatnék, vagy ilyesmi...
2011. ápr. 25. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:

van sok olyan oldal, ahol nem feltétlenül párt keres az ember.

www.badoo.com, itt beállíthatod, hogy mit szeretnél, barátkozni, társat, haverokat, fiúval, lánnyal...

egyébként fiú vagy vagy lány? Hány éves? hol élsz?

2011. ápr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is, ha barátokat keresel. Egyébként úgy van, ahogy az első mondja.
2011. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!