Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-15 éves lányok között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-15 éves lányok között vajon hol találhatnék olyat, aki ilyen?

Figyelt kérdés
Félénk, csendes, visszahúzódó, kedves, megértő, szeretgetős, odabújós típus, hűséges és ragaszkodó, lehet vele hosszabb távra tervezni kapcsolatot és nem zavarja, ha a fiúja idősebb pár évvel.
2012. okt. 25. 18:08
 1/8 Pandemonium ***** válasza:
az FBI honlapján :P
2012. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
idősebb létedre mi a fszért kell neked 13 éves? még a 15 talán elmegy, a korkülönbségtől függ. Beteg állat.
2012. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 14-15 elmegy, a 13 az beteges, ne legyél pedofil! Különben meg szerintem van bőven ilyen.
2012. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva SEHOL!Ma már csak az ilyen korba b@szó,cicak*rvák vannak! :(
2012. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A pár év az gondolom olyan 8-10...
2012. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha a lány érettebb 15 éves akkor működhet, ha kellően naiv. És te nem a szexre utazol.

2012. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vannak ilyen lányok, csak kevés. Én is ilyen vagyok, bár ha kell akkor van hangom is :)) De az szerintem nem baj, ha meg tudom védeni magamat/a barátaimat.

15/ l

2012. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?,Am én már 16 vagyok,ha nem baj.:),de kb stimmel a leírás.Talán a félénk eléggé..
2012. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!