Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék Győrben szolidabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék Győrben szolidabb csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves srác vagyok és nagyon vágyom egy igazi kapcsolatra. Próbáltam diszkóban ismerkedni, de az nem az én világom. Hol tudnék ismerkedni?

2012. okt. 23. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
apácák között elég szolídak vannak xD meg a börtön mellett 3000ért kifejezetten szolíd kinézetűeket találsz xD
2012. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, de szerintem nem egyezik az ízlésünk :D
2012. okt. 23. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Győrbe?Barátom én is Győri vagyok és aki Győrbe nem tud ismerkedni akkor sehol : D Oda mész egy csajhoz leszólitod ha tetszetek egymásnak bingo!ebbe mi a nehéz meg vannak környék beliek társkereső stb...:)
2012. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem mindenkinek ilyen egyszerű sajnos :S :D
2012. okt. 23. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:

kérnék szépen egy képet (nem vagyok "nagyigényű") nyugi:D


/komárom/

2012. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is győri vagyok, szerintem szedd össze a bátorságod és menj oda lányokhoz, szólítsd le őket. Max ha van pasija, akkor elküld..:) hajrá!
2012. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Állatmenhelyre járnak ki sokan, ha megtanulsz ott 1-2 dolgot, akkor tudsz segíteni a fiatal csaj érdeklődőknek. Én is oda járok.
2012. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egyetemen :)
2012. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!