Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerülhetem el a kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetem el a kínos csendet?

Figyelt kérdés

21éves srác vagyok ,5hónapja járok egy lánnyal, nagyon szeretem.De néha úgy érzem van kínos csend, nem válaszol, és nem témázunk semmiről sem. Ilyenkor mit tehetek? Mivel dobhatom fel a témát? Hogy felkeltsem érdeklődését és szórakoztassam?


Köszönöm segítségeteket!



2012. okt. 23. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hmmm beszélgessetek vmi olyan dologról, amiben a véleményét kérheted ki esetleg..
2012. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi ötleted témára, akkor nem kellenek szavak, bújj oda hozzá, csókold meg, hancúrozzatok. Bár az elég baj, ha nincs alapvetően semmi, amiről tudnátok beszélni, de emiatt nem kell szakítani, egyszerűen próbálj meg csinálni valamit. Legyenek ötleteid, ha nem nagyon vannak, akkor filmekből lopkodj. :D

19L

2012. okt. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 hónap után már nem szoktak kinos csendek lenni....
2012. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fingj egy jó rotyogósat
2012. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne kérdez olyat amire csak azt lehet válaszolni hogy igen vagy azt hogy nem.
2012. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Több közös program kellene, szerintem. Kettesben, vagy nagyobb társaságban. Esetleg, ha külön-külön szerveznétek magatoknak programokat és arról számolnátok be egymásnak. Egyébként meg tényleg nem kell mindig beszélgetni, ilyenkor csináljatok valami mást és lehet, hogy akkor arról beugrik valami beszédtéma.

Bár nem jó, ha sokáig fennáll a kínos csend. Valami bibi van a kapcsolatotokban. Nem erőltetett menet az egész? Biztos, hogy összeilletek? Mert, ha igen, akkor nem zavarna téged a csend. De ne legyen igazam.

2012. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézzetek együtt filmet (moziban vagy otthon, tök mindegy), utána arról lehet beszélgetni. Ha valami komolyabbat néztek, akkor még véleményt is lehet nyilvánítani, de az sem baj, ha szimplán csak valami szórakoztatót vagy agyzsibbasztó baromságot néztek.

Hobbitok biztos van, lehet a másiknak arról beszéni, amit szeretsz csinálni.

Menjetek falat mászni, ott segíteni kell egymásnak és közben lehet röhögni is.


Nekem mindig furcsa volt, amikor párok azt mondják, szeretik egymást, közben mindennapos a "kínos csönd".

Mi, ha csöndben vagyunk, akkor sem érezzük kínosnak.

2012. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ja... 7-es válaszoló. Én amikor jártam egy sráccal folyton szarul éreztem magam, hogy nem tudok vele többet beszélgetni, vagy jobban szórakoztatni és ő sem, mert nem volt közös nevező. Emiatt tényleg nem illettünk össze. Meg nem tudom, ha valakivel tényleg jól kijövök, nem zavar a csend, legyen az lány v. fiú. Szóval kérdező, ha fel akarod pezsdíteni ezt a kapcsolatot, akkor fogadd meg az itt elhangzott tanácsokat, de, ha még így is lapos a beszélgetés, akkor ne erőltessétek. Szerintem.
2012. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nagyon jók ezek az ötletek, hogy filmnézés, stb de szerintem ezek kb az 5. randiig kellenek maximum, hogy legyen téma... nem 5 hónap után. persze, megnéztek egy filmet, beszéltek róla utána 10-20 percig és utána?


eddig se tudtatok beszélgetni?

2012. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!