Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel egy randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel egy randira?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon tetszeni akarok a fiúnak, eddig azt találtam ki, hogy egy fekete magassarkú szörmés csizmát és egy fekete mintázatú harisnyát vennék fel, de nem tudom, hogy miniruha illene hozzá vagy valami tunika vagy milyen fölső vagy esetleg kiegészítőt és sminktippet is írhattok kék szemhez...előre is köszii:$ 17 éves vagyok
2012. okt. 20. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem azt, hogyha egy nő a randin nőiesen öltözködik (szóval szoknya legyen rajta lehetőleg), de persze függ attól, hogy hova mentek. Sminkben meg nekem személyes véleményem az, hogy minél kevesebb annál jobb (valahogy jobban értékelem azokat a lányokat, akik magukat adják, nem visznek fel 100 réteg "vakolatot", főleg ha csókra is sor kerül sokkal jobban szeretem érezni a lány ajkait, mint a mindenféle kencét, amivel kikeni.)
2012. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ne legyél túl kihívó ha első randiról van szó! A miniruha tökéletes esetleg egypár kiegészítőt de ne vidd túlzásba és valami visszafogottabb sminket
2012. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszeni akarsz a fiúnak, akkor legyél csinos, de természetes. Az, hogy mást akarsz mutatni a fiúnak, mint amilyen vagy, azzal csak azt éred el, hogy később kiábránduljon belőled, ha látja, hogy milyen vagy

valójában. Szóval én azt mondanám neked, hogy:


1. Laza smink = szempillaspirál, előtte szempilla göndörítő, rózsaszín szájfény és enyhe pirosító, ha fakó az arcbőröd.

2. Kényelmes, ugyanakkor csinos ruha (olyat, ami a te stílusod és nem úgy nézel ki, mint aki a Joy magazinból lépett volna elő)

3. Add önmagad, ez a legfontosabb. Ne legyél feltűnő, kihívó az első randin. Majd, ha már régóta jártok, akkor lehet szexi fehérnemű stb., de addig szerintem nem.


Ezeket nem kell betartanod, csak úgymond a véleményemet fejtettem ki.


22/L

2012. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem miniruha, néhány hozzá illő kiegészítő, fekete sminkceruza, füstös szem, stb, az kiemeli a kék szemed.

Valami parfüm...

És legyél természetes, ne játszd meg magad. :)


Én tippem, hogy mindig legyen nálad elegendő : papírzsepi, rágó, fél liter víz.

2012. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat megfogadom őket! :)
2012. okt. 20. 14:51
 6/6 A kérdező kommentje:
De az utolsó válaszolónak...gázspray-t ne vigyek?:$$$:)
2012. okt. 20. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!