Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak le 1 olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le 1 olyan lányt aki tetszik de még nem ismerem, mit mondjak, miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 23:07
 1/8 Giovanni ***** válasza:
59%
Pl: Szia bocsy neharagudj,lehetne egy kérdésem..?ÉS akkor mondjuk egy szoborra rá kérdezel h a szobrász evvel mit akkar közölni? Mert nem jöttem rá.Nekem ez is bejött.Utána meg már sztem menni fog.Ám Jani vagyok és te? Nem zavarok? ilyen dumák.ha elküldd a francba vagy lezbikus vagy simán csak bunkó!
2009. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ha legalább ugyanabba az iskolába jártok akkor jó téma lehet legelőször a suli, vagy a közös órák, ha vannak. Amúgy meg próbálj meg minél közvetlenebb lenni, mosolyogj rá sokat. Figyeld meg merre jár haza és menj te is "véletlenül" pont arra...
2009. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Giovanni ***** válasza:
66%
Véletlenül el kezd futni:D h egy pedofil,vagy egy gyilkos állat megy utána és követi meg mosolyg rá... xD
2009. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen úgy értettem, hogy kísérje haza és útközben beszélgessenek...
2009. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol szoktad látni? kb egyidősek vagytok? Tudsz valamit róla? írj valamit,hátha többet tudunk segíteni! Lehet hogy én is tudok majd olyat írni amivel segíthetek!
2009. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ő kb 16 éves 1 városban lakunk ennyih:(
2009. aug. 10. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet h az elöbb úgy is tuttál volna seígteni ha megmondod hogy te hány éves vagy.

Egyépként csakvannak a városban közös programok, vagy csak jár valahova/uszni/ ilyenkor az a lényeg h ne egyedül járj semmi szakköreahov őis mert úgy szerintem gáz meg unalmas, az a legjobb ha egy haverral mész h ne unatkozz aztán egyszer elvonulsz és leszólitod/Szia te mióta mért hogyan kivel járszide,nemzavarlak?/ Meg szerintem azért 16évesen nemaza legjobb téma hogy/Szia ezzel a szoborra mit akart közölni a szobrász?:P/

De egyprobát megér géel end háef

2009. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nem kellenek az ijen szar előre kitalált szövegek ojan mű...lányok jobban szeretik ha "szívből" illetve belőled jon...ha neki is bejössz kérd el az elérhetőségét vagy bókolj neki légy kreatív;)
2010. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!